Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


paapje33.jpg
Paapje58 x bekekenPlaats: Onnerpolder
Datum: 09-05-2011
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactvogelsiteharen@ziggo.nl
Website: www.vogelsiteharen.nl
paapje32.jpg
Paapje149 x bekekenPlaats: Lauwersmeer
Datum: 26-04-2011
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
paapje31kl.jpg
Paapje99 x bekekenPlaats: Breebaartpolder - Kloosterlaan
Datum: 27-05-2010
E-Mail Fotograaf: Richard Groenhagen rgroenhagen@home.nl
1 commentaren
paapje30.jpg
Paapje74 x bekekenPlaats: Woldendorp
Datum: 14-05-2010
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactvogelsiteharen@ziggo.nl
Website: www.vogelsiteharen.nl
paapje29kl.jpg
Paapje132 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Jaap Deensgat
Datum: 22-08-2009
E-Mail Fotograaf: Rudy Bernardus rudybernardus@hotmail.com
Website: Website Mieke en Rudy Bernardus
paapje28.jpg
Paapje146 x bekekenPlaats: Blijham
Datum: 03-05-2009
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
paapje27.jpg
Paapje153 x bekekenPlaats: Scheemda
Datum: mei-2008
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
1 commentaren
paapje26kl.jpg
Paapje82 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 09-09-2008
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
paapje25kl.jpg
Paapje87 x bekekenPlaats: Tetjehorn
Datum: 28-06-2008
E-Mail Fotograaf: Willem Wind wilm_pie@hotmail.com
paapje24.jpg
Paapje141 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 12-05-2008
E-Mail Fotograaf: Jaap Koster jpkoster@wxs.nl
Website: Natuurfotografie De Sneeuwgors
paapje23.jpg
Paapje133 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 12-05-2008
E-Mail Fotograaf: Jaap Koster jpkoster@wxs.nl
Website: Natuurfotografie De Sneeuwgors
paapje22kl.jpg
Paapje100 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 11-05-2008
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
paapje21.jpg
Paapje112 x bekekenPlaats: Borgercompagnie
Datum: 05-05-2008
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
paapje20.jpg
Paapje135 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Kollumerwaard
Datum: 02-05-2008
E-Mail Fotograaf: Andre Sikkema anbab@home.nl
paapje19.jpg
Paapje148 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 29-04-2008
E-Mail Fotograaf: Jelger Visser jelger.visser@gmail.com
Website: Fotosite Jelger Visser
paapje18kl.jpg
Paapje114 x bekekenPlaats: Hoeksmeer
Datum: 19-08-2007
E-Mail Fotograaf: Willem Wind wilm_pie@hotmail.com
paapje17kl.jpg
Paapje166 x bekekenPlaats: Blijham
Datum: 02-05-2007
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
paapje16kl.jpg
Paapje112 x bekekenPlaats: Westerbroekstermadepolder
Datum: 27-04-2007
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
paapje15kl.jpg
Paapje210 x bekekenPlaats: Lettelberter Petten
Datum: 26-04-2007
E-Mail Fotograaf: Willem Hovinga w.hovinga@home.nl
Website: Natuur Fotograaf Willem Hovinga
paapje14.jpg
Paapje200 x bekekenPlaats: Wedde
Datum: 28-05-2006
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
70 bestanden op 4 pagina(s) 3