Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


rietgors17kl.jpg
Rietgors212 x bekekenPlaats: Nuis
Datum: 27-03-2006
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
rietgors16kl.jpg
Rietgors238 x bekekenPlaats: Dorkwerd
Datum: 1-9-2005
juveniel
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
rietgors15kl.jpg
Rietgors202 x bekekenPlaats: Westerbroekstermadepolder
Datum: 3-07-2005
E-Mail Fotograaf: Ipe Weeber I.J.Weeber@home.nl
rietgors14.jpg
Rietgors250 x bekekenPlaats: Kropswolderbuitenpolder
Datum: 19-06-2005
juveniel
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
rietgors12kl.jpg
Rietgors177 x bekekenPlaats: Groningen - Kardinge
Datum: 16-05-2005
E-Mail Fotograaf: Michel Drogt m.drogt@aas-architecten.nl
rietgors11.jpg
Rietgors530 x bekekenPlaats: Nieuwe Pekela
Datum: 20-03-2005
man
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
4 commentaren
rietgors09kl.jpg
Rietgors210 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: mei-2004
vrouw, gevangen en geringd.
E-Mail Fotograaf: Lex Tervelde wil-lex@home.nl
rietgors10kl.jpg
Rietgors242 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: mei-2004
vrouw, gevangen en geringd.
E-Mail Fotograaf: Lex Tervelde wil-lex@home.nl
rietgors08kl.jpg
Rietgors212 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: mei-2004
man, gevangen en geringd.
E-Mail Fotograaf: Lex Tervelde wil-lex@home.nl
rietgors04kl.jpg
Rietgors259 x bekekenPlaats: Leek - Nienoord
Datum: 09-04-2004
E-Mail Fotograaf: Willem Hovinga w.hovinga@home.nl
Website: Natuur Fotograaf Willem Hovinga
rietgors02kl.jpg
Rietgors223 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Jaap Deensgat
Datum: 10-05-2003
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
 
91 bestanden op 5 pagina(s) 5