Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


staartmees87.jpg
Staartmees138 x bekekenPlaats: Groningen - Selwerderhof
Datum: 18-02-2018
E-Mail Fotograaf: Jannie Schoonveld
j.schoonveld@gmail.com
staartmees86.jpg
Staartmees91 x bekekenPlaats: Selwerderhof
Datum: 05-03-2016
E-Mail Fotograaf: Jannie Schoonveld
j.schoonveld@gmail.com
staartmees85.jpg
Staartmees88 x bekekenPlaats: Winsum
Datum: 22-11-2015
E-Mail Fotograaf: Jan Polkerman polke014@planet.nl
staartmees84.jpg
Staartmees86 x bekekenPlaats: Lauwersoog
Datum: 23-04-2015
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
Website: www.feikojagernatuurfotos.nl
staartmees83.jpg
Staartmees118 x bekekenPlaats: Delfzijl
Datum: 12-03-2015
E-Mail Fotograaf: Ko Veldkamp ko.veldkamp@home.nl
Website: Natuurfoto Weblog Ko Veldkamp
staartmees82.jpg
Staartmees112 x bekekenPlaats: Holte
Datum: 15-02-2015
Email Fotograaf: Remo Sloof
info@puurnatuurfotografie.nl
Website: Puurnatuurfotografie.nl/
staartmees81.jpg
Staartmees96 x bekekenPlaats: Friescheveen
Datum: 05-04-2014
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
Website: www.feikojagernatuurfotos.nl
staartmees80.jpg
Staartmees144 x bekekenPlaats: Muntendam - Heemtuin
Datum: 30-03-2013
E-Mail Fotograaf: Marnix Jonker marnixjonker@hotmail.com
Website: Fotosite van Marnix Jonker
staartmees79.jpg
Staartmees132 x bekekenPlaats: Groningen - Selwerderhof
Datum: 03-03-2013
E-Mail Fotograaf: Jannie Schoonveld j.schoonveld@gmail.com
staartmees78.jpg
Staartmees82 x bekekenPlaats: Zuidhorn - Poortkampen
Datum: 28-09-2012
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
Website: www.feikojagernatuurfotos.nl
staartmees77kl.jpg
Staartmees122 x bekekenPlaats: Winschoten
Datum: 03-04-2012
E-Mail Fotograaf: Monique Tepper rtgvd@hotmail.com
staartmees76.jpg
Staartmees128 x bekekenPlaats: Glimmen
Datum: 29-12-2011
E-Mail Fotograaf: Erik Bazuin email@erikbazuin.nl
Website: Fotoalbums van Erik Bazuin
staartmees75kl.jpg
Staartmees75 x bekekenPlaats: Onnerpolder
Datum: 13-10-2011
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
staartmees74.jpg
Staartmees173 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum, boterdiepzone
Datum: 12-06-2011
juvenielen
E-Mail Fotograaf: Fred van Maurik fhvmaurik@home.nl
Website: Fotosite Fred van Maurik
staartmees73.jpg
Staartmees180 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum, boterdiepzone
Datum: 12-06-2011
juvenielen
E-Mail Fotograaf: Fred van Maurik fhvmaurik@home.nl
Website: Fotosite Fred van Maurik
1 commentaren
staartmees72.jpg
Staartmees182 x bekekenPlaats: Sappemeer - Nieuw Woelwijck
Datum: 12-06-2011
juveniel
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
staartmees71.jpg
Staartmees84 x bekekenPlaats: Haren - Strooibosje
Datum: 07-03-2011
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactvogelsiteharen@ziggo.nl
Website: www.vogelsiteharen.nl
staartmees70kl.jpg
Staartmees96 x bekekenPlaats: Groningen - Selwerderhof
Datum: 26-12-2010
E-Mail Fotograaf: Mieke Opdam miekeopdam@hotmail.com
Website: Website Mieke en Rudy Bernardus
1 commentaren
staartmees69kl.jpg
Staartmees83 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - "Vogelroute De Pomp"
Datum: 24-05-2010
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
staartmees68kl.jpg
Staartmees94 x bekekenPlaats: Groningen- Selwerderhof
Datum: 09-05-2010
E-Mail Fotograaf: Mieke Opdam miekeopdam@hotmail.com
Website: Website Mieke en Rudy Bernardus
1 commentaren
73 bestanden op 4 pagina(s) 1