Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


staartmees47.jpg
Staartmees76 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum, Boterdiepzone
Datum: 07-03-2009
E-Mail Fotograaf: Fred van Maurik fhvmaurik@home.nl
Website: Fotosite Fred van Maurik
staartmees46.jpg
Staartmees154 x bekekenPlaats: Scheemda
Datum: 14-02-2009
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
2 commentaren
staartmees45.jpg
Staartmees78 x bekekenPlaats: Lageland
Datum: 14-02-2009
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
staartmees44.jpg
Staartmees115 x bekekenPlaats: Scheemda
Datum: 13-02-2009
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
staartmees43kl.jpg
Staartmees125 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 06-02-2009
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
1 commentaren
staartmees41.jpg
Staartmees113 x bekekenPlaats: Zuidhorn
Datum: 18-01-2009
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
staartmees40.jpg
Staartmees129 x bekekenPlaats: Scheemda
Datum: januari-2009
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
staartmees39kl.jpg
Staartmees107 x bekekenPlaats: Groningen - Selwerderhof
Datum: 10-01-2009
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt wrhartholt@telfort.nl
Website: Willem Hartholts Vogelkieken
staartmees37.jpg
Staartmees112 x bekekenPlaats: Ter Apel
Datum: 27-12-2008
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
staartmees36.jpg
Staartmees102 x bekekenPlaats: Sappemeer
Datum: 27-12-2008
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
staartmees34kl.jpg
Staartmees158 x bekekenPlaats: Vierhuizen
Datum: 20-06-2008
juveniel
E-Mail Fotograaf: Fred van der Noord troglodytes@hetnet.nl
staartmees33.jpg
Staartmees146 x bekekenPlaats: Groningen
Datum: 15-03-2008
E-Mail Fotograaf: Jelger Visser jelger.visser@gmail.com
Website: Fotosite Jelger Visser
staartmees32kl.jpg
Staartmees115 x bekekenPlaats: Zuidhorn
Datum: 12-03-2008
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
staartmees31kl.jpg
Staartmees148 x bekekenPlaats: Harkstede
Datum: 01-03-2008
E-Mail Fotograaf: Tim Fritsma timfritsma@home.nl
Website: Website Tim Fritsma: Kiekdigitaal.nl
staartmees30kl.jpg
Staartmees157 x bekekenPlaats: Harkstede
Datum: 01-03-2008
E-Mail Fotograaf: Tim Fritsma timfritsma@home.nl
Website: Website Tim Fritsma: Kiekdigitaal.nl
staartmees29.jpg
Staartmees152 x bekekenPlaats: Zuidhorn
Datum: 28-02-2008
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
staartmees27.jpg
Staartmees219 x bekekenPlaats: Thesinge
Datum: 30-01-2008
E-Mail Fotograaf: Paul Sloot info@pws-online.nl
Website: http://www.pws-online.nl
staartmees25kl.jpg
Staartmees117 x bekekenPlaats: Zuidhorn
Datum: 20-12-2007
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
staartmees24kl.jpg
Staartmees111 x bekekenPlaats: Zuidhorn
Datum: 20-12-2007
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
staartmees23.jpg
Staartmees177 x bekekenPlaats: Nuis
Datum: 15-10-2007
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
73 bestanden op 4 pagina(s) 3