Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


tafeleend36.jpg
Tafeleend55 x bekekenPlaats: Wildervank - Langeboschemeer
Datum: 11-10-2018
E-Mail Fotograaf: Jan Dirk Timmer j.d.timmer@hccnet.nl
tafeleend35.jpg
Tafeleend100 x bekekenPlaats: Blauwe Stad
Datum: 29-09-2015
E-Mail Fotograaf: Jan Dirk Timmer j.d.timmer@hccnet.nl
tafeleend34.jpg
Tafeleend97 x bekekenPlaats: Blauwe Stad
Datum: 29-09-2015
E-Mail Fotograaf: Jan Dirk Timmer j.d.timmer@hccnet.nl
tafeleend33.jpg
Tafeleend156 x bekekenPlaats: Kropswolderbuitenpolder
Datum:29-05-2014
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://vogels.anaburen.nl
tafeleend32.jpg
Tafeleend91 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 12-04-2014
E-Mail Fotograaf: Jannie Schoonveld j.schoonveld@gmail.com
tafeleend31.jpg
Tafeleend99 x bekekenPlaats: Blauwe Stad - Meerland
Datum: 30-01-2014
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactvogelsiteharen@ziggo.nl
Website: www.vogelsiteharen.nl
tafeleend30.jpg
Tafeleend138 x bekekenPlaats: Schiermonnikoog
Datum: 31-05-2013
E-Mail Fotograaf: Tim Fritsma timfritsma@home.nl
Website: Website Tim Fritsma: Kiekdigitaal.nl
tafeleend29.jpg
Tafeleend70 x bekekenPlaats: Onnerpolder
Datum: 30-06-2013
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
tafeleend28.jpg
Tafeleend136 x bekekenPlaats: Blauwe Stad
Datum: 24-03-2013
E-Mail Fotograaf: Marnix Jonker marnixjonker@hotmail.com
Website: Fotosite van Marnix Jonker
tafeleend27.jpg
Tafeleend157 x bekekenPlaats: Kropswolderbuitenpolder
Datum:09-08-2012
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://vogels.anaburen.nl
tafeleend26kl.jpg
Tafeleend76 x bekekenPlaats: Westerbroekstermadepolder
Datum: 08-03-2012
E-Mail Fotograaf: Alwin Hut alwin.hut@gmail.com
tafeleend25.jpg
Tafeleend68 x bekekenPlaats: Groningen - Zilvermeer
Datum: 13-02-2012
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
tafeleend24.jpg
Tafeleend101 x bekekenPlaats: Westerbroekstermadepolder
Datum: 27-03-2011
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactvogelsiteharen@ziggo.nl
Website: www.vogelsiteharen.nl
tafeleend23.jpg
Tafeleend195 x bekekenPlaats: Groningen - Noorderplantsoen
Datum:12-12-2010
Ze zijn er weer vroeg bij dit jaar.
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://vogels.anaburen.nl
1 commentaren
tafeleend22.jpg
Tafeleend144 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 31-08-2010
E-Mail Fotograaf: Jan Altena jaltena@hccnet.nl
tafeleend21kl.jpg
Tafeleend101 x bekekenPlaats: Groningen
Datum: 08-02-2010
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactvogelsiteharen@ziggo.nl
Website: www.vogelsiteharen.nl
tafeleend20kl.jpg
Tafeleend84 x bekekenPlaats: Groningen
Datum: 08-02-2010
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactvogelsiteharen@ziggo.nl
Website: www.vogelsiteharen.nl
tafeleend19kl.jpg
Tafeleend107 x bekekenPlaats: Groningen - Zilvermeer
Datum: 09-01-2010
E-Mail Fotograaf: Fred van Maurik fhvmaurik@home.nl
Website: Fotosite Fred van Maurik
1 commentaren
tafeleend18.jpg
Tafeleend93 x bekekenPlaats: Groningen - Noorddijk
Datum: 15-11-2009
E-Mail Fotograaf: Fred van Maurik fhvmaurik@home.nl
Website: Fotosite Fred van Maurik
tafeleend17.jpg
Tafeleend91 x bekekenPlaats: Groningen - Noorddijk
Datum: 15-11-2009
E-Mail Fotograaf: Fred van Maurik fhvmaurik@home.nl
Website: Fotosite Fred van Maurik
34 bestanden op 2 pagina(s) 1