Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


tjiftjaf92.jpg
Tjiftjaf71 x bekekenPlaats: Onnerpolder
Datum: 06-04-2016
Email Fotograaf: Hans Spoelman
spoelman007@gmail.com
Natuurfoto's Hans Spoelman
tjiftjaf91.jpg
Tjiftjaf148 x bekekenPlaats: Noordpolderzijl
Datum: 26-03-2016
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
1 commentaren
tjiftjaf90.jpg
Tjiftjaf105 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 24-10-2015
Email Fotograaf: Hans Spoelman
spoelman007@gmail.com
Natuurfoto's Hans Spoelman
tjiftjaf89.jpg
Tjiftjaf104 x bekekenPlaats: Delfzijl - Biessumerbos
Datum: 07-04-2015
E-Mail Fotograaf: Ko Veldkamp ko.veldkamp@home.nl
Website: Natuurfoto Weblog Ko Veldkamp
tjiftjaf88.jpg
Tjiftjaf122 x bekekenPlaats: Glimmen
Datum: 28-03-2015
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
tjiftjaf87.jpg
Tjiftjaf232 x bekekenPlaats: Usquert
Datum: 15-03-2015
E-Mail Fotograaf: Albert-Erik de Winter aedewinter@hotmail.com
tjiftjaf86.jpg
Tjiftjaf81 x bekekenPlaats: Groningen - Hunze
Datum: 27-03-2014
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
tjiftjaf85.jpg
Tjiftjaf86 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Kollumerwaard
Datum: 25-03-2014
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
Website: www.feikojagernatuurfotos.nl
tjiftjaf84.jpg
Tjiftjaf86 x bekekenPlaats: Groningen - Noorddijk
Datum: 19-03-2014
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
tjiftjaf83.jpg
Tjiftjaf95 x bekekenPlaats: Hoogezand - Meerwijck
Datum: 26-09-2013
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
tjiftjaf82.jpg
Tjiftjaf83 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 07-07-2013
Juvenielen
E-Mail Fotograaf: Jannie Schoonveld j.schoonveld@gmail.com
tjiftjaf81.jpg
Tjiftjaf78 x bekekenPlaats: Hoetmansmeer
Datum: 28-04-2013
E-Mail Fotograaf: Jan Dirk Timmer j.d.timmer@hccnet.nl
tjiftjaf80.jpg
Tjiftjaf75 x bekekenPlaats:Woldendorp
Datum: 14-04-2013
E-Mail Fotograaf: Richard Groenhagen rgroenhagen@home.nl
tjiftjaf79.jpg
Tjiftjaf100 x bekekenPlaats: Westerbroekstermadepolder
Datum: 03-04-2013
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactvogelsiteharen@ziggo.nl
Website: www.vogelsiteharen.nl
tjiftjaf78.jpg
Tjiftjaf148 x bekekenPlaats: Schildmeer
Datum: 01-04-2013
E-Mail Fotograaf: Marnix Jonker marnixjonker@hotmail.com
Website: Fotosite van Marnix Jonker
tjiftjaf77kl.jpg
Tjiftjaf399 x bekekenPlaats: Eemshaven - Ringplek
Datum: 29-03-2013
1e ringvangst dit jaar
E-Mail Fotograaf: Albert-Erik de Winter aedewinter@hotmail.com
tjiftjaf76.jpg
Tjiftjaf68 x bekekenPlaats: Carel Coenraadpolder - Ambonezenbosje
Datum: 20-07-2012
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
tjiftjaf75.jpg
Tjiftjaf132 x bekekenPlaats: Lageland
Datum: 10-07-2012
beide juveniel
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
tjiftjaf74.jpg
Tjiftjaf93 x bekekenPlaats: Schiermonnikoog
Datum: 27-04-2012
E-Mail Fotograaf: Remo Sloof info@puurnatuurfotografie.nl
Website: Puurnatuurfotografie.nl/
1 commentaren
tjiftjaf73kl.jpg
Tjiftjaf251 x bekekenPlaats: Groningen - Selwerderhof
Datum: 03-04-2012
E-Mail Fotograaf: Arend Schraal arend.schraal@gmail.com
83 bestanden op 5 pagina(s) 1