Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


topper17.jpg
Topper119 x bekekenPlaats: Lauwersmeer
Datum: 14-03-2015
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
topper16.jpg
Topper75 x bekekenPlaats: Lauwersmeer
Datum: 28-02-2014
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
topper15.jpg
Topper84 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 18-02-2013
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactvogelsiteharen@ziggo.nl
Website: www.vogelsiteharen.nl
topper14kl.jpg
Topper99 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 11-02-2013
E-Mail Fotograaf: Richard Groenhagen rgroenhagen@home.nl
topper13.jpg
Topper97 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 11-02-2013
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactvogelsiteharen@ziggo.nl
Website: www.vogelsiteharen.nl
topper12kl.jpg
Topper72 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 30-11-2011
E-Mail Fotograaf: Ipe Weeber i.j.weeber@home.nl
topper11kl.jpg
Topper70 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 30-11-2011
E-Mail Fotograaf: Ipe Weeber i.j.weeber@home.nl
topper10kl.jpg
Topper109 x bekekenPlaats: Noordpolderzijl - Haven
Datum: 02-12-2011
vrouw
E-Mail Fotograaf: Ko Veldkamp ko.veldkamp@home.nl
Website: Natuurfoto Weblog Ko Veldkamp
topper09kl.jpg
Topper152 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 13-02-2008
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
topper08kl.jpg
Topper172 x bekekenPlaats: Lauwersoog
Datum: 20-03-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
topper07kl.jpg
Topper131 x bekekenPlaats: Lauwersoog
Datum: 20-03-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
topper06.jpg
Topper223 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 23-01-2005
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
1 commentaren
topper03kl.jpg
Topper153 x bekekenPlaats: Westerbroekstermadepolder
Datum: 05-07-2004
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
topper02kl.jpg
Topper197 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Sluizen
Datum: 14-05-2004
E-Mail Fotograaf: Willem Hovinga w.hovinga@home.nl
Website: Natuur Fotograaf Willem Hovinga
topper01kl.jpg
Topper166 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - de Bantpolder
Datum: 26-02-2003
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt wrhartholt@telfort.nl
Website: Willem Hartholts Vogelkieken
 
15 bestanden op 1 pagina(s)