Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


wulp60.jpg
Wulp34 x bekekenPlaats: Breebaartpolder -Kijkhut
Datum: 07-10-2018
met Kluten
E-Mail Fotograaf: Jan Dirk Timmer j.d.timmer@hccnet.nl
wulp59.jpg
Wulp69 x bekekenPlaats: Onlanden
Datum: 29-04-2018
E-Mail Fotograaf: Jannie Schoonveld
j.schoonveld@gmail.com
wulp58.jpg
Wulp104 x bekekenPlaats: Onnerpolder
Datum: 23-03-2018
E-Mail Fotograaf: Arjen Siepelinga
arjenenwillemien@planet.nl
wulp57.jpg
Wulp134 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 23-10-2015
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman
m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
wulp56.jpg
Wulp88 x bekekenPlaats: Reiderwolderpolder
Datum: 07-09-2015
E-Mail Fotograaf: Jan Dirk Timmer j.d.timmer@hccnet.nl
wulp55.jpg
Wulp75 x bekekenPlaats: Breebaartpolder - Kijkhut
Datum: 27-08-2015
met Zwarte Ruiters
E-Mail Fotograaf: Jan Dirk Timmer j.d.timmer@hccnet.nl
wulp54.jpg
Wulp83 x bekekenPlaats: Breebaartpolder
Datum: 13-09-2014
E-Mail Fotograaf: John de Grooth johndegrooth@gmail.com
Website: www.johndegrooth.nl
wulp53.jpg
Wulp93 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 12-04-2014
E-Mail Fotograaf: Jannie Schoonveld j.schoonveld@gmail.com
wulp52.jpg
Wulp129 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Bantpolder
Datum: 09-11-2013
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
Website: www.feikojagernatuurfotos.nl
1 commentaren
wulp51kl.jpg
Wulp154 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Kustweg
Datum: 10-11-2013
E-Mail Fotograaf: Tim Fritsma timfritsma@home.nl
Website: Website Tim Fritsma: Kiekdigitaal.nl
wulp50.jpg
Wulp89 x bekekenPlaats: Meeden - Meenteweg
Datum: 18-09-2013
E-Mail Fotograaf: Jan Dirk Timmer j.d.timmer@hccnet.nl
wulp49.jpg
Wulp71 x bekekenPlaats: Breebaartpolder
Datum: 09-08-2013
Wulp en Oeverloper
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
wulp48.jpg
Wulp61 x bekekenPlaats: Onnerpolder
Datum: 24-06-2013
E-Mail Fotograaf: Jan Dirk Timmer j.d.timmer@hccnet.nl
wulp46.jpg
Wulp77 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Sluizen
Datum: 26-03-2013
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
Website: www.feikojagernatuurfotos.nl
wulp45.jpg
Wulp69 x bekekenPlaats: De Eems
Datum: 24-08-2012
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
wulp44.jpg
Wulp86 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Enzumakeeg
Datum: 19-12-2011
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
wulp43.jpg
Wulp69 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 10-12-2011
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
wulp42kl.jpg
Wulp74 x bekekenPlaats: Breebaartpolder
Datum: 11-11-2011
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
wulp41kl.jpg
Wulp69 x bekekenPlaats: Groninger Noordkust
Datum: 18-08-2011
E-Mail Fotograaf: Ipe Weeber i.j.weeber@home.nl
wulp40.jpg
Wulp137 x bekekenPlaats: Leekstermeer
Datum: 05-05-2011
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: vogels.anaburen.nl
57 bestanden op 3 pagina(s) 1