Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


buizerd226.jpg
Buizerd104 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 27-12-2008
E-Mail Fotograaf: Jelger Visser jelger.visser@gmail.com
Website: Fotosite Jelger Visser
buizerd225.jpg
Buizerd105 x bekekenPlaats: Blijham
Datum: 22-12-2008
E-Mail Fotograaf: Marnix Jonker marnixjonker@hotmail.com
Website: Fotosite van Marnix Jonker
buizerd224.jpg
Buizerd145 x bekekenPlaats: Zuidlaarderveen
Datum: 08-12-2008
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
2 commentaren
buizerd223.jpg
Buizerd170 x bekekenPlaats: Wedde
Datum: 06-12-2008
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
buizerd222.jpg
Buizerd180 x bekekenPlaats: Wedde
Datum: 06-12-2008
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
buizerd221kl.jpg
Buizerd208 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 30-11-2008
E-Mail Fotograaf: Rudy Bernardus rudybernardus@hotmail.com
Website: Website Mieke en Rudy Bernardus
1 commentaren
buizerd220kl.jpg
Buizerd198 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 30-11-2008
E-Mail Fotograaf: Rudy Bernardus rudybernardus@hotmail.com
Website: Website Mieke en Rudy Bernardus
1 commentaren
buizerd219kl.jpg
Buizerd142 x bekekenPlaats: Dollardkpolder
Datum: 13-11-2008
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
buizerd217.jpg
Buizerd130 x bekekenPlaats: Carel Coenraadpolder
Datum: 08-11-2008
E-Mail Fotograaf: Jaap Koster jpkoster@wxs.nl
Website: Natuurfotografie De Sneeuwgors
buizerd215kl.jpg
Buizerd113 x bekekenPlaats: Dollardpolder
Datum: 13-11-2008
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
buizerd216kl.jpg
Buizerd104 x bekekenPlaats: Dollardpolder
Datum: 13-11-2008
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
buizerd214.jpg
Buizerd146 x bekekenPlaats: Carel Coenraadpolder
Datum: 08-11-2008
E-Mail Fotograaf: Jaap Koster jpkoster@wxs.nl
Website: Natuurfotografie De Sneeuwgors
buizerd213.jpg
Buizerd142 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 08-11-2008
E-Mail Fotograaf: Jaap Koster jpkoster@wxs.nl
Website: Natuurfotografie De Sneeuwgors
buizerd212kl.jpg
Buizerd177 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Jaap Deensgat
Datum: 25-10-2008
E-Mail Fotograaf: Arend Schraal arend.schraal@gmail.com
buizerd211kl.jpg
Buizerd108 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Zoutkamperril
Datum: 23-10-2008
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
buizerd210kl.jpg
Buizerd131 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - de Bantpolder
Datum: 15-10-2008
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
buizerd209kl.jpg
Buizerd125 x bekekenPlaats: Eemshaven - West
Datum: 24-09-2008
E-Mail Fotograaf: Ipe Weeber i.j.weeber@home.nl
buizerd208.jpg
Buizerd150 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 27-09-2008
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
buizerd207.jpg
Buizerd150 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 27-09-2008
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
buizerd206.jpg
Buizerd174 x bekekenPlaats: Oost - Groningen
Datum: 17-09-2008
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
349 bestanden op 18 pagina(s) 10