Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


grotegelekwikstaart16.jpg
Grote Gele Kwikstaart115 x bekekenPlaats: Stadskanaal
Datum: 07-04-2016
Email Fotograaf: Ipe Weeber
i.j.weeber@home.nl
grotegelekwikstaart15.jpg
Grote Gele Kwikstaart113 x bekekenPlaats: Haren - Oosterhaar
Datum: 06-04-2013
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactvogelsiteharen@ziggo.nl
Website: www.vogelsiteharen.nl
grotegelekwikstaart14.jpg
Grote Gele Kwikstaart136 x bekekenPlaats: Haren - Oosterhaar
Datum: 06-04-2013
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactvogelsiteharen@ziggo.nl
Website: www.vogelsiteharen.nl
1 commentaren
grotegelekwikstaart13.jpg
Grote Gele Kwikstaart88 x bekekenPlaats: Haren - Oosterhaar
Datum: 06-04-2013
E-Mail Fotograaf: Jan Henk Venema jhvenema@planet.nl
grotegelekwikstaart12.jpg
Grote Gele Kwikstaart93 x bekekenPlaats: Haren - Oosterhaar
Datum: 06-04-2013
E-Mail Fotograaf: Guido Meeuwissen gbmeeuwissen@online.nl
grotegelekwikstaart11.jpg
Grote Gele Kwikstaart175 x bekekenPlaats: Noord-Willemskanaal (Glimmen-De Punt)
Datum: 24-01-2013
E-Mail Fotograaf: Erik Bazuin email@erikbazuin.nl
Website: Fotoalbums van Erik Bazuin
1 commentaren
grotegelekwikstaart10kl.jpg
Grote Gele Kwikstaart157 x bekekenPlaats: Hoeksmeer
Datum: 05-02-2012
E-Mail Fotograaf: Ko Veldkamp ko.veldkamp@home.nl
Website: Natuurfoto Weblog Ko Veldkamp
1 commentaren
grotegelekwikstaart09kl.jpg
Grote Gele Kwikstaart114 x bekekenPlaats: Groningen - De Hunze
Datum: 24-12-2009
E-Mail Fotograaf: Flip Klatter f.klatter@home.nl
grotegelekwikstaart08kl.jpg
Grote Gele Kwikstaart110 x bekekenPlaats: Haren - Hortus
Datum: 19-12-2008
E-Mail Fotograaf: Ipe Weeber i.j.weeber@home.nl
grotegelekwikstaart07kl.jpg
Grote Gele Kwikstaart222 x bekekenPlaats: Uithuizen - Menkemaborg
Datum: 22-06-2008
compilatie van bewiijsplaatje succesvol broedgeval
E-Mail Fotograaf: Albert-Erik de Winter aedewinter@hotmail.com
grotegelekwikstaart05.jpg
Grote Gele Kwikstaart207 x bekekenPlaats: Scheemda
Datum: 16-11-2007
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
grotegelekwikstaart04kl.jpg
Grote Gele Kwikstaart198 x bekekenPlaats: Groningen - Helpman
Datum: 14-05-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
grotegelekwikstaart02kl.jpg
Grote Gele Kwikstaart196 x bekekenPlaats: Groningen - Helpman
Datum: 14-05-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
grotegelekwikstaart03kl.jpg
Grote Gele Kwikstaart175 x bekekenPlaats: Groningen - Helpman
Datum: 14-05-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
   
14 bestanden op 1 pagina(s)