Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


fazant72.jpg
Fazant77 x bekekenPlaats: Onlanden
Datum: 21-10-2018
E-Mail Fotograaf: Jannie Schoonveld
j.schoonveld@gmail.com
fazant71.jpg
Fazant126 x bekekenPlaats: Veendam- Borgercompagnie
Datum: 05-03-2014
E-Mail Fotograaf: Jan Dirk Timmer j.d.timmer@hccnet.nl
fazant70.jpg
Fazant350 x bekekenPlaats: Lageland
Datum: 24-10-2013
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
fazant69.jpg
Fazant181 x bekekenPlaats: Onnerpolder
Datum: 05-06-2013
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
fazant68.jpg
Fazant152 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Bantpolder
Datum: 15-05-2013
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
Website: www.feikojagernatuurfotos.nl
fazant67.jpg
Fazant161 x bekekenPlaats: Groningen - Noorddijk
Datum: 30-04-2013
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
fazant66.jpg
Fazant143 x bekekenPlaats: Borgercompagnie
Datum: 02-04-2013
E-Mail Fotograaf: Jan Dirk Timmer j.d.timmer@hccnet.nl
fazant65.jpg
Fazant155 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 23-09-2012
E-Mail Fotograaf: Jannie Schoonveld j.schoonveld@gmail.com
fazant64.jpg
Fazant137 x bekekenPlaats: Onnerpolder
Datum: 12-04-2012
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactvogelsiteharen@ziggo.nl
Website: www.vogelsiteharen.nl
fazant63kl.jpg
Fazant137 x bekekenPlaats: Noordpolderzijl
Datum: 25-02-2012
E-Mail Fotograaf: Daniëlle Keuning daniellekeuning_89@hotmail.com
Website: Natuurfotosite Daniëlle Keuning
fazant62.jpg
Fazant166 x bekekenPlaats: Groningen - Noorddijk
Datum: 24-01-2011
E-Mail Fotograaf: Fred van Maurik fhvmaurik@home.nl
Website: Fotosite Fred van Maurik
fazant61kl.jpg
Fazant143 x bekekenPlaats: Delfzijl
Datum: 13-11-2010
E-Mail Fotograaf: Daniëlle Keuning daniellekeuning_89@hotmail.com
Website: Natuurfotosite Daniëlle Keuning
fazant60.jpg
Fazant267 x bekekenPlaats: Wedde
Datum: 18-07-2010
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
fazant59kl.jpg
Fazant128 x bekekenPlaats: Onnerpolder
Datum: 02-05-2010
E-Mail Fotograaf: Mieke Opdam miekeopdam@hotmail.com
Website: Website Mieke en Rudy Bernardus
fazant58.jpg
Fazant140 x bekekenPlaats: Groningen - Noorddijk
Datum: 01-05-2010
E-Mail Fotograaf: Fred van Maurik fhvmaurik@home.nl
Website: Fotosite Fred van Maurik
fazant57.jpg
Fazant168 x bekekenPlaats: Schiermonnikoog
Datum: 28-04-2010
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: vogels.anaburen.nl
fazant56kl.jpg
Fazant147 x bekekenPlaats: Schiermonnikoog
Datum: 25-03-2010
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
fazant55.jpg
Fazant216 x bekekenPlaats: Lageland
Datum: 08-03-2010
pronkt naar hen
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
fazant54.jpg
Fazant189 x bekekenPlaats: Lageland
Datum: 11-02-2010
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
fazant53kl.jpg
Fazant144 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Zoutkamperril
Datum: 08-01-2010
E-Mail Fotograaf: Remmelt Warries rrwarries@telfort.nl
65 bestanden op 4 pagina(s) 1