Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


heggenmus34.jpg
Heggenmus146 x bekekenPlaats: Groningen - Selwerderhof
Datum: 06-04-2008
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://www.anaburen.nl
heggenmus33.jpg
Heggenmus99 x bekekenPlaats: Haren
Datum: 26-03-2008
E-Mail Fotograaf: Guido Meeuwissen meeuwissenbuis@wanadoo.nl
heggenmus32kl.jpg
Heggenmus148 x bekekenPlaats: Zuidhorn
Datum: 19-03-2008
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
heggenmus31kl.jpg
Heggenmus142 x bekekenPlaats: Lageland
Datum: 19-03-2008
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
heggenmus30kl.jpg
Heggenmus180 x bekekenPlaats: Groningen - Ruischerwaard
Datum: 13-03-2008
E-Mail Fotograaf: Andre Sikkema anbab@home.nl
heggenmus29kl.jpg
Heggenmus160 x bekekenPlaats: Lageland
Datum: 29-02-2008
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
heggenmus28kl.jpg
Heggenmus153 x bekekenPlaats: Lageland
Datum: 31-10-2007
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
heggenmus27kl.jpg
Heggenmus177 x bekekenPlaats: Rottum
Datum: 08-10-2007
E-Mail Fotograaf: Nico de Vries dehop@wanadoo.nl
heggenmus26kl.jpg
Heggenmus228 x bekekenPlaats: Bourtange
Datum: 17-06-2007
E-Mail Fotograaf: Harm van Leeuwen hvanleeuwen@alakast.nl
heggenmus24kl.jpg
Heggenmus192 x bekekenPlaats: Zuidhorn
Datum: 12-05-2007
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
heggenmus25kl.jpg
Heggenmus184 x bekekenPlaats: Zuidhorn
Datum: 12-05-2007
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
heggenmus23kl.jpg
Heggenmus119 x bekekenPlaats: Zuidhorn
Datum: 12-05-2007
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
heggenmus22kl.jpg
Heggenmus109 x bekekenPlaats: Zuidhorn
Datum: 12-05-2007
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
heggenmus21.jpg
Heggenmus140 x bekekenPlaats: Finsterwolde
Datum: 30-03-2007
E-Mail Fotograaf: Anneke Imminga a.imminga@wanadoo.nl
heggenmus20kl.jpg
Heggenmus192 x bekekenPlaats: Usquert
Datum: 27-02-2007
E-Mail Fotograaf: Swier Garst swier.garst@wanadoo.nl
heggenmus19kl.jpg
Heggenmus166 x bekekenPlaats: Delfzijl
Datum: 28-01-2007
E-Mail Fotograaf: Ko Veldkamp ko.veldkamp@home.nl
Website: Natuurfoto Weblog Ko Veldkamp
heggenmus18kl.jpg
Heggenmus124 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Kollummerwaard
Datum: 31-05-2006
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
heggenmus17kl.jpg
Heggenmus146 x bekekenPlaats: Sappemeer
Datum: 29-04-2006
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
heggenmus16kl.jpg
Heggenmus189 x bekekenPlaats: Groningen - Piccardthof (tuinhuisjes)
Datum: 15-04-2006
E-Mail Fotograaf: Nico Vogelzang nicovogelzang@lycos.nl
heggenmus15kl.jpg
Heggenmus169 x bekekenPlaats: Kropswolde
Datum: 30-12-2005
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
68 bestanden op 4 pagina(s) 3