Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Laatste toevoegingen - Kokmeeuw
kokmeeuw19.jpg
Kokmeeuw206 x bekekenPlaats: Groningen - Noorderplantsoen
Datum: 21-03-2006
Rood EK
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://www.anaburen.nl
21 mrt 2006
kokmeeuw17kl.jpg
Kokmeeuw123 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 14-12-2005
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
15 dec 2005
kokmeeuw16kl.jpg
Kokmeeuw125 x bekekenPlaats: Nuis
Datum: 2-12-2005
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
02 dec 2005
kokmeeuw15kl.jpg
Kokmeeuw208 x bekekenPlaats: Groningen
Datum: 24-1-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Hammers hammers@gmx.net
07 mrt 2005
kokmeeuw14kl.jpg
Kokmeeuw415 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 11-09-2004
leucistische exemplaar
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
07 mrt 2005
kokmeeuw09kl.jpg
Kokmeeuw137 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 20-09-2003
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
07 mrt 2005
kokmeeuw10kl.jpg
Kokmeeuw130 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 20-09-2003
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
07 mrt 2005
kokmeeuw11kl.jpg
Kokmeeuw80 x bekekenPlaats: Lauwersoog
Datum: 10-12-2003
E-Mail Fotograaf: Krijn Dijkema krijndijkema@hetnet.nl
07 mrt 2005
kokmeeuw06.jpg
Kokmeeuw213 x bekekenPlaats: Groningen - Waterland
Datum: 02-03-2003
Juveniel
E-Mail Fotograaf: Arjen Komdeur akomdeur@hon.nl
07 mrt 2005
kokmeeuw08kl.jpg
Kokmeeuw122 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 20-09-2003
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
07 mrt 2005
kokmeeuw07kl.jpg
Kokmeeuw126 x bekekenPlaats: Breebaartpolder
Datum: 18-05-2003
E-Mail Fotograaf: Jos de Vries jcdv@home.nl
Website: Vogels van Groningen & Drenthe
07 mrt 2005
kokmeeuw05.jpg
Kokmeeuw213 x bekekenPlaats: Groningen - Waterland
Datum: 02-03-2003
Juveniel
E-Mail Fotograaf: Arjen Komdeur akomdeur@hon.nl
07 mrt 2005
kokmeeuw03.jpg
Kokmeeuw123 x bekekenPlaats: Lauwersoog
Datum: 28-12-2002
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
07 mrt 2005
kokmeeuw04.jpg
Kokmeeuw223 x bekekenPlaats: Groningen - Waterland
Datum: 02-03-2003
Juveniel
E-Mail Fotograaf: Arjen Komdeur akomdeur@hon.nl
07 mrt 2005
   
94 bestanden op 5 pagina(s) 5