Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Laatste toevoegingen - Steenloper
steenloper77.jpg
Steenloper171 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 31-08-2010
E-Mail Fotograaf: Jan Altena jaltena@hccnet.nl
01 sep 2010
steenloper76.jpg
Steenloper86 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 26-08-2010
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
30 aug 2010
steenloper75.jpg
Steenloper107 x bekekenPlaats: Delfzijl
Datum: 27-04-2010
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://vogels.anaburen.nl
30 apr 2010
steenloper74.jpg
Steenloper67 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 01-02-2010
E-Mail Fotograaf: Fred van Maurik fhvmaurik@home.nl
Website: Fotosite Fred van Maurik
05 feb 2010
steenloper73.jpg
Steenloper81 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 01-02-2010
E-Mail Fotograaf: Fred van Maurik fhvmaurik@home.nl
Website: Fotosite Fred van Maurik
2 commentaren02 feb 2010
steenloper72kl.jpg
Steenloper92 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 23-01-2010
E-Mail Fotograaf: Mieke Opdam miekeopdam@hotmail.com
Website: Website Mieke en Rudy Bernardus
1 commentaren23 jan 2010
steenloper71.jpg
Steenloper160 x bekekenPlaats: Oterdum
Datum: 19-12-2009
E-Mail Fotograaf: Andre Boven aj.boven@hetnet.nl
24 dec 2009
steenloper70kl.jpg
Steenloper178 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 20-11-2009
geringd
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
22 nov 2009
steenloper69.jpg
Steenloper116 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 25-10-2009
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
25 okt 2009
steenloper68kl.jpg
Steenloper88 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 20-10-2009
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactnatuurlijkgevat@ziggo.nl
Website: www.natuurlijkgevat.nl
24 okt 2009
steenloper67kl.jpg
Steenloper91 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 06-09-2009
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
07 sep 2009
steenloper66kl.jpg
Steenloper143 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 24-02-2008
E-Mail Fotograaf: Fred van der Noord troglodytes@hetnet.nl
24 feb 2009
steenloper65kl.jpg
Steenloper167 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 10-12-2008
E-Mail Fotograaf: Arend Schraal arend.schraal@gmail.com
12 dec 2008
steenloper64.jpg
Steenloper129 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 19-11-2008
E-Mail Fotograaf: Jelger Visser jelger.visser@gmail.com
Website: Fotosite Jelger Visser
19 nov 2008
steenloper63.jpg
Steenloper106 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 18-11-2008
E-Mail Fotograaf: Marnix Jonker marnixjonker@hotmail.com
Website: Fotosite van Marnix Jonker
19 nov 2008
steenloper62.jpg
Steenloper116 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 31-10-2008
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
31 okt 2008
steenloper61kl.jpg
Steenloper124 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 25-09-2008
E-Mail Fotograaf: Fred van der Noord troglodytes@hetnet.nl
27 sep 2008
steenloper60.jpg
Steenloper107 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 11-09-2008
E-Mail Fotograaf: Jaap Koster jpkoster@wxs.nl
Website: Natuurfotografie De Sneeuwgors
14 sep 2008
steenloper59kl.jpg
Steenloper75 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 05-09-2008
E-Mail Fotograaf: Tjeerd Visser vissertjeerd@live.nl
Website: [url=http:www.vissertjeerd.nl[/url]
10 sep 2008
steenloper58.jpg
Steenloper71 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 05-09-2008
E-Mail Fotograaf: Tjeerd Visser vissertjeerd@live.nl
Website: [url=http:www.vissertjeerd.nl[/url]
08 sep 2008
90 bestanden op 5 pagina(s) 2