Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Paapje
paapje15kl.jpg
Paapje215 x bekekenPlaats: Lettelberter Petten
Datum: 26-04-2007
E-Mail Fotograaf: Willem Hovinga w.hovinga@home.nl
Website: Natuur Fotograaf Willem Hovinga
paapje13.jpg
Paapje204 x bekekenPlaats: Kropswolderbuitenpolder
Datum: 11-09-2005
Juveniel
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
paapje14.jpg
Paapje203 x bekekenPlaats: Wedde
Datum: 28-05-2006
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
paapje37.jpg
Paapje199 x bekekenPlaats: Meeden
Datum: mei - 2011
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
paapje08kl.jpg
Paapje198 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 28-04-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
paapje53.jpg
Paapje197 x bekekenPlaats: Zeedijk van de Dollard
Datum: 11-09-2015
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
paapje03kl.jpg
Paapje183 x bekekenPlaats: Groningen - De Held
Datum: 03-05-2004
E-Mail Fotograaf: Jacqueline Dijcks jdijcks@aksi.nl
paapje12kl.jpg
Paapje183 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 18-08-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
paapje10kl.jpg
Paapje175 x bekekenPlaats: Lauwersmeer
Datum: 13-05-2005
E-Mail Fotograaf: Jacob Poortstra j.poortstra@planet.nl
Website: Wadvogelwerkgroep Avifauna Groningen
Website: Vogelfoto's van Jacob Poortstra
paapje17kl.jpg
Paapje168 x bekekenPlaats: Blijham
Datum: 02-05-2007
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
paapje06.jpg
Paapje165 x bekekenPlaats: Vlagtwedde - Ruiten Aa
Datum: 23-4-2005
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
paapje59.jpg
Paapje163 x bekekenPlaats: Zuidlaardermeerpolders - Wolfsbarge
Datum: 01-10-2016
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman
m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
paapje11kl.jpg
Paapje161 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumazijl
Datum: 31-08-2005
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
paapje05kl.jpg
Paapje155 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Oude Robbengat
Datum: 04-09-2004
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
paapje27.jpg
Paapje155 x bekekenPlaats: Scheemda
Datum: mei-2008
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
1 commentaren
paapje32.jpg
Paapje153 x bekekenPlaats: Lauwersmeer
Datum: 26-04-2011
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
paapje19.jpg
Paapje151 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 29-04-2008
E-Mail Fotograaf: Jelger Visser jelger.visser@gmail.com
Website: Fotosite Jelger Visser
paapje28.jpg
Paapje148 x bekekenPlaats: Blijham
Datum: 03-05-2009
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
paapje52.jpg
Paapje148 x bekekenPlaats: Onlanden
Datum: 2 augustus 2015
E-Mail Fotograaf: Jannie Schoonveld
j.schoonveld@gmail.com
1 commentaren
paapje24.jpg
Paapje143 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 12-05-2008
E-Mail Fotograaf: Jaap Koster jpkoster@wxs.nl
Website: Natuurfotografie De Sneeuwgors
70 bestanden op 4 pagina(s) 1