Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Ransuil
ransuil22.jpg
Ransuil1948 x bekekenPlaats: Sappemeer - nieuw woelwijck
Datum: 26-05-2005
Takkeling
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
ransuil111kl.jpg
Ransuil312 x bekekenPlaats: Groningen - Lewenborg
Datum: 19-12-2010
E-Mail Fotograaf: Andre Sikkema anbab@home.nl
ransuil76kl.jpg
Ransuil295 x bekekenPlaats: Leek - Nienoord
Datum: 06-01-2009
E-Mail Fotograaf: Anne Zwart a.h.zwart@home.nl
ransuil59kl.jpg
Ransuil288 x bekekenPlaats: Groningen - Selwerderhof
Datum: 14-02-2008
E-Mail Fotograaf: Andre Sikkema anbab@home.nl
ransuil50kl.jpg
Ransuil266 x bekekenPlaats: Lageland
Datum: 08-07-2007
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
ransuil23.jpg
Ransuil252 x bekekenPlaats: Sappemeer - nieuw woelwijck
Datum: 26-05-2005
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
ransuil51kl.jpg
Ransuil252 x bekekenPlaats: Bedum
Datum: 18-10-2007
E-Mail Fotograaf: Arend Schraal arend.schraal@gmail.com
ransuil12.jpg
Ransuil249 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: najaar-2000
gevangen en geringd.
E-Mail Fotograaf: Lex Tervelde wil-lex@home.nl
ransuil15kl.jpg
Ransuil248 x bekekenPlaats: Eemshaven - Eemscentrale
Datum: voorjaar-2003
jong op nest
E-Mail Fotograaf: Rients Bijlsma fam.bijlsma@home.nl
ransuil43kl.jpg
Ransuil248 x bekekenPlaats: Thesinge
Datum: 19-06-2007
E-Mail Fotograaf: Paul Sloot info@pws-online.nl
Website: http://www.pws-online.nl
ransuil75kl.jpg
Ransuil239 x bekekenPlaats: Sint-Annen
Datum: 01-12-2008
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
1 commentaren
ransuil14kl.jpg
Ransuil235 x bekekenPlaats: Lettelbert
Datum: 19-06-2003
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt wrhartholt@telfort.nl
Website: Willem Hartholts Vogelkieken
ransuil26kl.jpg
Ransuil235 x bekekenPlaats: Blijham
Datum: 27-12-2005
E-Mail Fotograaf: Marnix Jonker marnixjonker@hotmail.com
Website: Fotosite van Marnix Jonker
ransuil90kl.jpg
Ransuil235 x bekekenPlaats: Bedum
Datum: 07-10-2009
E-Mail Fotograaf: Arend Schraal arend.schraal@gmail.com
ransuil24.jpg
Ransuil234 x bekekenPlaats: Vlagtwedde
Datum: 6-3-2003
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
ransuil34.jpg
Ransuil232 x bekekenPlaats: Groningen - Selwerderhof
Datum: 19-01-2007
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://www.anaburen.nl
ransuil30kl.jpg
Ransuil227 x bekekenPlaats: Groningen - Zernike-complex
Datum: 15-03-2006
E-Mail Fotograaf: Pierre Carriere pierrecarriere@home.nl
ransuil80kl.jpg
Ransuil226 x bekekenPlaats: Uithuizen
Datum: 21-02-2009
E-Mail Fotograaf: Albert-Erik de Winter aedewinter@hotmail.com
ransuil05kl.jpg
Ransuil225 x bekekenPlaats: Groningen - Zernike complex
Datum: 19-03-2002
Fotograaf: Jan Willem Kok
ransuil48kl.jpg
Ransuil225 x bekekenPlaats: Zuidhorn
Datum: 30-06-2007
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
157 bestanden op 8 pagina(s) 1