Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Ransuil
ransuil20kl.jpg
Ransuil202 x bekekenPlaats: Groningen - Zernikecomplex
Datum: 30-1-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
ransuil21kl.jpg
Ransuil201 x bekekenPlaats: Groningen - Zernikecomplex
Datum: 4-2-2005
E-Mail Fotograaf: Jacob Poortstra j.poortstra@planet.nl
Website: Vogelfoto's van Jacob Poortstra
ransuil17kl.jpg
Ransuil199 x bekekenPlaats: Groningen - Zernikecomplex
Datum: 27-1-2005
E-Mail Fotograaf: Dusan Brinkhuizen d.m.brinkhuizen@gmail.com
ransuil96kl.jpg
Ransuil199 x bekekenPlaats: Oost - Groningen
Datum: november-2009
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
ransuil113kl.jpg
Ransuil196 x bekekenPlaats: Schildwolde
Datum: 14-06-2011
takkeling
E-Mail Fotograaf: Jittie Wildeman jittiewildeman@hotmail.com
Website: Wildemansheerd minicamping
ransuil10kl.jpg
Ransuil192 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 28-08-2002
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt wrhartholt@telfort.nl
Website: Willem Hartholts Vogelkieken
ransuil19kl.jpg
Ransuil191 x bekekenPlaats: Groningen - Zernikecomplex
Datum: 30-1-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
ransuil117.jpg
Ransuil189 x bekekenPlaats: Sappemeer - Woelwijck
Datum: 25-07-2011
rond: 21.15 uur, takkeling
E-Mail Fotograaf: Jan Henk Venema jhvenema@planet.nl
ransuil165.jpg
Ransuil189 x bekekenPlaats: Provincie Groingen
Datum: november 2015
E-Mail Fotograaf: Alwin Hut alwin.hut@gmail.com
3 commentaren
ransuil02.jpg
Ransuil187 x bekekenPlaats: Glimmen - Hulstweg
Datum: 21-01-2001
Fotograaf: Huub Lanters
ransuil09kl.jpg
Ransuil187 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 28-08-2002
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt wrhartholt@telfort.nl
Website: Willem Hartholts Vogelkieken
ransuil33kl.jpg
Ransuil186 x bekekenPlaats: Groningen - Selwerderhof
Datum: 17-01-2007
E-Mail Fotograaf: Ipe Weeber i.j.weeber@home.nl
ransuil102kl.jpg
Ransuil186 x bekekenPlaats: Paterswolde
Datum: 22-09-2010
E-Mail Fotograaf: Fred van der Noord troglodytes@hetnet.nl
ransuil157.jpg
Ransuil186 x bekekenPlaats: Provincie Groningen
Datum: 20-06-2014
Juveniel; 4 weken oud
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
Website: www.feikojagernatuurfotos.nl
ransuil03kl.jpg
Ransuil185 x bekekenPlaats: Groningen - Zernike complex
Datum: november-2001
E-Mail Fotograaf: Dusan Brinkhuizen d.m.brinkhuizen@gmail.com
ransuil49kl.jpg
Ransuil184 x bekekenPlaats: Appingedam
Datum: 05-07-2007
E-mail Fotograaf: Marian Wessels wessels.6699@home.nl
ransuil54kl.jpg
Ransuil184 x bekekenPlaats: Groningen - Selwerderhof
Datum: 22-12-2007
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
ransuil72.jpg
Ransuil184 x bekekenPlaats: Groningen - Selwerderhof
Datum: 7-11-2008
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://vogels.anaburen.nl
ransuil167.jpg
Ransuil184 x bekekenPlaats: Stad Groningen
Datum: 09-12-2016
E-Mail Fotograaf: Miranda Lambeek msn_girley_m@hotmail.com
1 commentaren
ransuil11kl.jpg
Ransuil183 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 28-08-2002
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt wrhartholt@telfort.nl
Website: Willem Hartholts Vogelkieken
157 bestanden op 8 pagina(s) 3