Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Rietgors
rietgors11.jpg
Rietgors529 x bekekenPlaats: Nieuwe Pekela
Datum: 20-03-2005
man
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
4 commentaren
rietgors57kl.jpg
Rietgors317 x bekekenPlaats: Groningen - Ruischerwaard
Datum: 31-01-2010
E-Mail Fotograaf: Andre Sikkema anbab@home.nl
rietgors39.jpg
Rietgors297 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 07-05-2008
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
1 commentaren
rietgors80kl.jpg
Rietgors275 x bekekenPlaats: Wedderbergen - de Gaast
Datum: 20-05-2012
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
rietgors04kl.jpg
Rietgors258 x bekekenPlaats: Leek - Nienoord
Datum: 09-04-2004
E-Mail Fotograaf: Willem Hovinga w.hovinga@home.nl
Website: Natuur Fotograaf Willem Hovinga
rietgors14.jpg
Rietgors250 x bekekenPlaats: Kropswolderbuitenpolder
Datum: 19-06-2005
juveniel
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
rietgors10kl.jpg
Rietgors242 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: mei-2004
vrouw, gevangen en geringd.
E-Mail Fotograaf: Lex Tervelde wil-lex@home.nl
rietgors16kl.jpg
Rietgors238 x bekekenPlaats: Dorkwerd
Datum: 1-9-2005
juveniel
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
rietgors02kl.jpg
Rietgors223 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Jaap Deensgat
Datum: 10-05-2003
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
rietgors28kl.jpg
Rietgors213 x bekekenPlaats: Westerbroekstermadepolder
Datum: 02-04-2007
E-Mail Fotograaf: Andre Sikkema anbab@home.nl
rietgors08kl.jpg
Rietgors212 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: mei-2004
man, gevangen en geringd.
E-Mail Fotograaf: Lex Tervelde wil-lex@home.nl
rietgors17kl.jpg
Rietgors212 x bekekenPlaats: Nuis
Datum: 27-03-2006
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
rietgors09kl.jpg
Rietgors210 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: mei-2004
vrouw, gevangen en geringd.
E-Mail Fotograaf: Lex Tervelde wil-lex@home.nl
rietgors15kl.jpg
Rietgors202 x bekekenPlaats: Westerbroekstermadepolder
Datum: 3-07-2005
E-Mail Fotograaf: Ipe Weeber I.J.Weeber@home.nl
rietgors34kl.jpg
Rietgors192 x bekekenPlaats: Rottum
Datum: 06-10-2007
E-Mail Fotograaf: Nico de Vries dehop@wanadoo.nl
rietgors50.jpg
Rietgors189 x bekekenPlaats: Wedde
Datum: 23-05-2009
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
rietgors95.jpg
Rietgors187 x bekekenPlaats: Broekenweering
Datum: 17-04-2018
Baltsend
Email Fotograaf: Ana Buren
anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://vogels.anaburen.nl
rietgors32.jpg
Rietgors184 x bekekenPlaats: Groningen - Kardinge
Datum: 21-06-2007
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://www.anaburen.nl
rietgors90.jpg
Rietgors182 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Jaap Deensgat
Datum: 04-06-2014
E-Mail Fotograaf: Fred van der Noord fvdnoord@hetnet.nl
rietgors96.jpg
Rietgors182 x bekekenPlaats: Onlanden - Peizerweering
Datum: 20-05-2018
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
91 bestanden op 5 pagina(s) 1