Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Rietzanger
rietzanger04kl.jpg
Rietzanger261 x bekekenPlaats: Roden - De Bolmert
Datum: 02-08-2003
E-Mail Fotograaf: Willem Hovinga w.hovinga@home.nl
Website: Natuur Fotograaf Willem Hovinga
rietzanger05kl.jpg
Rietzanger247 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: mei-2004
gevangen en geringd.
E-Mail Fotograaf: Lex Tervelde wil-lex@home.nl
rietzanger02kl.jpg
Rietzanger233 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Jaap Deensgat
Datum: 10-05-2003
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
rietzanger03kl.jpg
Rietzanger226 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Jaap Deensgat
Datum: 10-05-2003
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
rietzanger01kl.jpg
Rietzanger223 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Jaap Deensgat
Datum: 10-05-2003
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
rietzanger90.jpg
Rietzanger215 x bekekenPlaats: Glimmen - Drentsche Aa
Datum: 04-07-2012
juveniel
E-Mail Fotograaf: Erik Bazuin email@erikbazuin.nl
Website: Fotoalbums van Erik Bazuin
1 commentaren
rietzanger99.jpg
Rietzanger206 x bekekenPlaats: Kropswolderbuitenpolder
Datum: 25-05-2013
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
1 commentaren
rietzanger28kl.jpg
Rietzanger185 x bekekenPlaats: Lettelberter Petten
Datum: 06-05-2007
E-Mail Fotograaf: Andre Sikkema anbab@home.nl
rietzanger88.jpg
Rietzanger184 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Jaap Deensgat
Datum: 12-05-2012
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: vogels.anaburen.nl
rietzanger33kl.jpg
Rietzanger172 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 15-05-2007
E-Mail Fotograaf: Andre Sikkema anbab@home.nl
rietzanger06.jpg
Rietzanger167 x bekekenPlaats: Lauwersmeer
Datum: mei-2004
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
rietzanger110.jpg
Rietzanger156 x bekekenPlaats: Onnerpolder
Datum: 27-04-2018
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
rietzanger32kl.jpg
Rietzanger153 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 15-05-2007
E-Mail Fotograaf: Andre Sikkema anbab@home.nl
rietzanger106.jpg
Rietzanger152 x bekekenPlaats: Noorddijk - Kardinge
Datum: 12-05-2016
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman
m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
rietzanger48kl.jpg
Rietzanger149 x bekekenPlaats: Tetjehorn
Datum: 18-05-2008
E-Mail Fotograaf: Tim Fritsma timfritsma@home.nl
Website: Website Tim Fritsma: Kiekdigitaal.nl
rietzanger09kl.jpg
Rietzanger147 x bekekenPlaats: Lauwersmeer
Datum: 13-05-2005
E-Mail Fotograaf: Jacob Poortstra j.poortstra@planet.nl
Website: Wadvogelwerkgroep Avifauna Groningen
Website: Vogelfoto's van Jacob Poortstra
rietzanger80kl.jpg
Rietzanger145 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 20-06-2010
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
rietzanger47.jpg
Rietzanger143 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 07-05-2008
E-Mail Fotograaf: Willy Dikkers henkdikkers@planet.nl
rietzanger105.jpg
Rietzanger136 x bekekenPlaats: Kardinge
Datum: 04 mei 2015
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman
m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
rietzanger61kl.jpg
Rietzanger127 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Roodkeelplasje
Datum: 10-06-2009
E-Mail Fotograaf: Fred van der Noord troglodytes@hetnet.nl
100 bestanden op 5 pagina(s) 1