Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Staartmees
staartmees03kl.jpg
Staartmees291 x bekekenPlaats: Leek - Nienoord
Datum: 28-10-2003
E-Mail Fotograaf: Willem Hovinga w.hovinga@home.nl
Website: Natuur Fotograaf Willem Hovinga
staartmees27.jpg
Staartmees233 x bekekenPlaats: Thesinge
Datum: 30-01-2008
E-Mail Fotograaf: Paul Sloot info@pws-online.nl
Website: http://www.pws-online.nl
staartmees15kl.jpg
Staartmees226 x bekekenPlaats: Groningen - Vinkhuizen
Datum: 21-03-2006
Staartloos!
E-Mail Fotograaf: Ronald Nuiver r.nuiver@home.nl
staartmees72.jpg
Staartmees205 x bekekenPlaats: Sappemeer - Nieuw Woelwijck
Datum: 12-06-2011
juveniel
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
staartmees73.jpg
Staartmees203 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum, boterdiepzone
Datum: 12-06-2011
juvenielen
E-Mail Fotograaf: Fred van Maurik fhvmaurik@home.nl
Website: Fotosite Fred van Maurik
1 commentaren
staartmees74.jpg
Staartmees196 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum, boterdiepzone
Datum: 12-06-2011
juvenielen
E-Mail Fotograaf: Fred van Maurik fhvmaurik@home.nl
Website: Fotosite Fred van Maurik
staartmees10.jpg
Staartmees191 x bekekenPlaats: Warffum
Datum: 30-12-2005
E-Mail Fotograaf: Swier Garst swier.garst@wanadoo.nl
staartmees23.jpg
Staartmees186 x bekekenPlaats: Nuis
Datum: 15-10-2007
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
staartmees14kl.jpg
Staartmees176 x bekekenPlaats: Nuis
Datum: 15-03-2006
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
staartmees34kl.jpg
Staartmees173 x bekekenPlaats: Vierhuizen
Datum: 20-06-2008
juveniel
E-Mail Fotograaf: Fred van der Noord troglodytes@hetnet.nl
staartmees80.jpg
Staartmees168 x bekekenPlaats: Muntendam - Heemtuin
Datum: 30-03-2013
E-Mail Fotograaf: Marnix Jonker marnixjonker@hotmail.com
Website: Fotosite van Marnix Jonker
staartmees11kl.jpg
Staartmees165 x bekekenPlaats: Zuidhorn
Datum: 25-01-2006
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
staartmees13kl.jpg
Staartmees164 x bekekenPlaats: Nuis
Datum: 15-03-2006
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
staartmees30kl.jpg
Staartmees164 x bekekenPlaats: Harkstede
Datum: 01-03-2008
E-Mail Fotograaf: Tim Fritsma timfritsma@home.nl
Website: Website Tim Fritsma: Kiekdigitaal.nl
staartmees46.jpg
Staartmees161 x bekekenPlaats: Scheemda
Datum: 14-02-2009
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
2 commentaren
staartmees06kl.jpg
Staartmees160 x bekekenPlaats: Groningen - Noorddijk
Datum: 1-3-2005
E-Mail Fotograaf: Martin Visser M.Visser@keyaccess.nl
staartmees08kl.jpg
Staartmees160 x bekekenPlaats: Groningen
Datum: 9-3-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
staartmees52kl.jpg
Staartmees160 x bekekenPlaats: Groningen - Noorerplantsoen
Datum: 21-04-2009
met vreemde staart!(zie forum)
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt wrhartholt@telfort.nl
Website: Willem Hartholts Vogelkieken
staartmees29.jpg
Staartmees159 x bekekenPlaats: Zuidhorn
Datum: 28-02-2008
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
staartmees31kl.jpg
Staartmees155 x bekekenPlaats: Harkstede
Datum: 01-03-2008
E-Mail Fotograaf: Tim Fritsma timfritsma@home.nl
Website: Website Tim Fritsma: Kiekdigitaal.nl
73 bestanden op 4 pagina(s) 1