Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Staartmees
staartmees59.jpg
Staartmees156 x bekekenPlaats: Lageland
Datum: 10-03-2010
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
staartmees66.jpg
Staartmees154 x bekekenPlaats: Lageland
Datum: 27-03-2010
met schapenvacht
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
1 commentaren
staartmees33.jpg
Staartmees153 x bekekenPlaats: Groningen
Datum: 15-03-2008
E-Mail Fotograaf: Jelger Visser jelger.visser@gmail.com
Website: Fotosite Jelger Visser
staartmees05kl.jpg
Staartmees152 x bekekenPlaats: Groningen - Noorddijk
Datum: 1-3-2005
E-Mail Fotograaf: Martin Visser M.Visser@keyaccess.nl
staartmees87.jpg
Staartmees148 x bekekenPlaats: Groningen - Selwerderhof
Datum: 18-02-2018
E-Mail Fotograaf: Jannie Schoonveld
j.schoonveld@gmail.com
staartmees76.jpg
Staartmees143 x bekekenPlaats: Glimmen
Datum: 29-12-2011
E-Mail Fotograaf: Erik Bazuin email@erikbazuin.nl
Website: Fotoalbums van Erik Bazuin
staartmees07kl.jpg
Staartmees142 x bekekenPlaats: Groningen
Datum: 9-3-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
staartmees79.jpg
Staartmees142 x bekekenPlaats: Groningen - Selwerderhof
Datum: 03-03-2013
E-Mail Fotograaf: Jannie Schoonveld j.schoonveld@gmail.com
staartmees60.jpg
Staartmees139 x bekekenPlaats: Lageland
Datum: 17-03-2010
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
staartmees18kl.jpg
Staartmees138 x bekekenPlaats: Lettelberter Petten
Datum: 12-07-2006
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
staartmees40.jpg
Staartmees137 x bekekenPlaats: Scheemda
Datum: januari-2009
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
staartmees17kl.jpg
Staartmees136 x bekekenPlaats: Zuidhorn
Datum: 3-4-2006
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
staartmees16kl.jpg
Staartmees136 x bekekenPlaats: Zuidhorn
Datum: 3-4-2006
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
staartmees77kl.jpg
Staartmees136 x bekekenPlaats: Winschoten
Datum: 03-04-2012
E-Mail Fotograaf: Monique Tepper rtgvd@hotmail.com
staartmees43kl.jpg
Staartmees133 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 06-02-2009
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
1 commentaren
staartmees83.jpg
Staartmees133 x bekekenPlaats: Delfzijl
Datum: 12-03-2015
E-Mail Fotograaf: Ko Veldkamp ko.veldkamp@home.nl
Website: Natuurfoto Weblog Ko Veldkamp
staartmees49.jpg
Staartmees128 x bekekenPlaats: Groningen - Selwerderhof
Datum: 18-03-2009
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://vogels.anaburen.nl
1 commentaren
staartmees53.jpg
Staartmees128 x bekekenPlaats: Lageland
Datum: 18-12-2009
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
staartmees51kl.jpg
Staartmees126 x bekekenPlaats: Hoeksmeer
Datum: 08-04-2009
nestje aan het bouwen
E-Mail Fotograaf: Ko Veldkamp ko.veldkamp@home.nl
Website: Natuurfoto Weblog Ko Veldkamp
staartmees57.jpg
Staartmees125 x bekekenPlaats: Lageland
Datum: 07-01-2010
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
1 commentaren
73 bestanden op 4 pagina(s) 2