Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Steenloper
steenloper19kl.jpg
Steenloper302 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven, voor de Visafslag
Datum: 1-2-2006
E-Mail Fotograaf: Ko Veldkamp ko.veldkamp@home.nl
Website: Natuurfoto Weblog Ko Veldkamp
steenloper49kl.jpg
Steenloper247 x bekekenPlaats: Lauwersoog
Datum: 16-05-2008
geringd
E-Mail Fotograaf: Klaas van Haeringen klaasvanhaeringen@gmail.com
Website: Fotosite Klaas van Haeringen
steenloper44kl.jpg
Steenloper207 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 15-11-2007
geringd
E-Mail Fotograaf: Sieds Rienks sgrienks@home.nl
steenloper45kl.jpg
Steenloper199 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 28-12-2007
Fotograaf: Huub Lanters
steenloper50kl.jpg
Steenloper190 x bekekenPlaats: Lauwersoog
Datum: 15-05-2008
E-Mail Fotograaf: Klaas van Haeringen klaasvanhaeringen@gmail.com
Website: Fotosite Klaas van Haeringen
steenloper85kl.jpg
Steenloper vs Bontbekplevier184 x bekekenPlaats: Delfzijl - Schermdijk
Datum: 26-05-2012
E-Mail Fotograaf: Ko Veldkamp ko.veldkamp@home.nl
Website: Natuurfoto Weblog Ko Veldkamp
3 commentaren
steenloper80kl.jpg
Steenloper181 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 28-11-2010
E-Mail Fotograaf: Rudy Bernardus rudybernardus@hotmail.com
Website: Website Mieke en Rudy Bernardus
1 commentaren
steenloper70kl.jpg
Steenloper178 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 20-11-2009
geringd
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
steenloper14kl.jpg
Steenloper176 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: januari-2005
geringd
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
steenloper77.jpg
Steenloper171 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 31-08-2010
E-Mail Fotograaf: Jan Altena jaltena@hccnet.nl
steenloper65kl.jpg
Steenloper167 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 10-12-2008
E-Mail Fotograaf: Arend Schraal arend.schraal@gmail.com
steenloper96.jpg
Steenloper167 x bekekenPlaats: Lauwersmeergebied - Robbenoort
Datum: 02-01-2018
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman
m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
steenloper32.jpg
Steenloper162 x bekekenPlaats: Schiermonnikoog
Datum: 02-08-2007
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://www.anaburen.nl
steenloper71.jpg
Steenloper160 x bekekenPlaats: Oterdum
Datum: 19-12-2009
E-Mail Fotograaf: Andre Boven aj.boven@hetnet.nl
steenloper10kl.jpg
Steenloper158 x bekekenPlaats: Schiermonnikoog - Veerhaven
Datum: 28-09-2003
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
steenloper17kl.jpg
Steenloper152 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 1-9-2005
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
steenloper34kl.jpg
Steenloper152 x bekekenPlaats: Lauweroog - Haven
Datum: 16-08-2007
E-Mail Fotograaf: Susan Lourens susan_lourens@hotmail.com
steenloper23kl.jpg
Steenloper151 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 9-9-2006
E-Mail Fotograaf: Fred van der Noord troglodytes@hetnet.nl
steenloper13kl.jpg
Steenloper149 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 03-10-2004
E-Mail Fotograaf: Jacob Poortstra j.poortstra@planet.nl
Website: Vogelfoto's van Jacob Poortstra
steenloper66kl.jpg
Steenloper143 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 24-02-2008
E-Mail Fotograaf: Fred van der Noord troglodytes@hetnet.nl
90 bestanden op 5 pagina(s) 1