Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Tapuit
tapuit66kl.jpg
Tapuit191 x bekekenPlaats: Winschoten
Datum: 1-5-2008
E-Mail Fotograaf: Susan Elema susan_lourens@hotmail.com
tapuit08kl.jpg
Tapuit187 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Oude Robbengat
Datum: 30-04-2003
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
tapuit113kl.jpg
Tapuit187 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 11-05-2011
E-Mail Fotograaf: Jaap Koster jpkoster@wxs.nl
Website: Natuurfotografie De Sneeuwgors
tapuit58kl.jpg
Tapuit184 x bekekenPlaats: Duurswold
Datum: 06-09-2007
E-Mail Fotograaf: Tim Fritsma timfritsma@home.nl
Website: Website Tim Fritsma: Kiekdigitaal.nl
tapuit64kl.jpg
Tapuit184 x bekekenPlaats: Matslootpolder
Datum: 20-04-2008
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
tapuit158.jpg
Tapuit183 x bekekenPlaats: langs de Dollarddijk
Datum: 06-09-2016
E-Mail Fotograaf: Ko Veldkamp
ko.veldkamp@home.nl
Website: www.natuurlijknatuur.blogspot.com
tapuit46.jpg
Tapuit181 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 15-10-2006
E-Mail Fotograaf: Guido Meeuwissen meeuwissenbuis@wanadoo.nl
1 commentaren
tapuit93.jpg
Tapuit180 x bekekenPlaats: Peizermaden - De Onlanden
Datum: 24-04-2010
E-Mail Fotograaf: Jaap Koster jpkoster@wxs.nl
Website: Natuurfotografie De Sneeuwgors
tapuit39kl.jpg
Tapuit179 x bekekenPlaats: Lettelberterdiep Bergboezem
Datum: 26-04-2006
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
tapuit43.jpg
Tapuit179 x bekekenPlaats: noordbroek
Datum: 11-05-2006
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
tapuit95.jpg
Tapuit178 x bekekenPlaats: Lauwersoog
Datum: 13-05-2010
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
tapuit76.jpg
Tapuit177 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 07-05-2008
E-Mail Fotograaf: Jaap Koster jpkoster@wxs.nl
Website: Natuurfotografie De Sneeuwgors
tapuit31kl.jpg
Tapuit176 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 27-08-2005
E-Mail Fotograaf: Jacob Poortstra j.poortstra@planet.nl
Website: Wadvogelwerkgroep Avifauna Groningen
Website: Vogelfoto's van Jacob Poortstra
tapuit52kl.jpg
Tapuit176 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 29-04-2007
E-Mail Fotograaf: Rudy Offereins calidris@xs4all.nl
Website: Rudy's Birding Page
tapuit91.jpg
Tapuit176 x bekekenPlaats: Kommerzijl
Datum: 21-04-2010
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
tapuit150.jpg
Tapuit176 x bekekenPlaats: Eemspolder
Datum:25-09-2015
vrouw
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
tapuit159.jpg
Tapuit173 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 07-09-2016
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
Website: www.feikojagernatuurfotos.nl
1 commentaren
tapuit29.jpg
Tapuit172 x bekekenPlaats: Noordbroek
Datum: 12-05-2005
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
tapuit36kl.jpg
Tapuit172 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 25-09-2005
E-Mail Fotograaf: Ipe Weeber i.j.weeber@home.nl
tapuit41kl.jpg
Tapuit172 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 22-04-2006
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
164 bestanden op 9 pagina(s) 2