Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Tapuit
tapuit08kl.jpg
Tapuit180 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Oude Robbengat
Datum: 30-04-2003
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
tapuit58kl.jpg
Tapuit179 x bekekenPlaats: Duurswold
Datum: 06-09-2007
E-Mail Fotograaf: Tim Fritsma timfritsma@home.nl
Website: Website Tim Fritsma: Kiekdigitaal.nl
tapuit64kl.jpg
Tapuit178 x bekekenPlaats: Matslootpolder
Datum: 20-04-2008
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
tapuit46.jpg
Tapuit175 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 15-10-2006
E-Mail Fotograaf: Guido Meeuwissen meeuwissenbuis@wanadoo.nl
1 commentaren
tapuit43.jpg
Tapuit174 x bekekenPlaats: noordbroek
Datum: 11-05-2006
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
tapuit66kl.jpg
Tapuit174 x bekekenPlaats: Winschoten
Datum: 1-5-2008
E-Mail Fotograaf: Susan Elema susan_lourens@hotmail.com
tapuit39kl.jpg
Tapuit172 x bekekenPlaats: Lettelberterdiep Bergboezem
Datum: 26-04-2006
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
tapuit158.jpg
Tapuit171 x bekekenPlaats: langs de Dollarddijk
Datum: 06-09-2016
E-Mail Fotograaf: Ko Veldkamp
ko.veldkamp@home.nl
Website: www.natuurlijknatuur.blogspot.com
tapuit76.jpg
Tapuit170 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 07-05-2008
E-Mail Fotograaf: Jaap Koster jpkoster@wxs.nl
Website: Natuurfotografie De Sneeuwgors
tapuit150.jpg
Tapuit170 x bekekenPlaats: Eemspolder
Datum:25-09-2015
vrouw
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
tapuit31kl.jpg
Tapuit169 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 27-08-2005
E-Mail Fotograaf: Jacob Poortstra j.poortstra@planet.nl
Website: Wadvogelwerkgroep Avifauna Groningen
Website: Vogelfoto's van Jacob Poortstra
tapuit52kl.jpg
Tapuit169 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 29-04-2007
E-Mail Fotograaf: Rudy Offereins calidris@xs4all.nl
Website: Rudy's Birding Page
tapuit113kl.jpg
Tapuit169 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 11-05-2011
E-Mail Fotograaf: Jaap Koster jpkoster@wxs.nl
Website: Natuurfotografie De Sneeuwgors
tapuit29.jpg
Tapuit166 x bekekenPlaats: Noordbroek
Datum: 12-05-2005
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
tapuit36kl.jpg
Tapuit165 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 25-09-2005
E-Mail Fotograaf: Ipe Weeber i.j.weeber@home.nl
tapuit41kl.jpg
Tapuit165 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 22-04-2006
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
tapuit72.jpg
Tapuit165 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 07-05-2008
E-Mail Fotograaf: Jaap Koster jpkoster@wxs.nl
Website: Natuurfotografie De Sneeuwgors
tapuit04.jpg
Tapuit164 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: mei-2002
E-Mail Fotograaf: Dusan Brinkhuizen d.m.brinkhuizen@gmail.com
tapuit34kl.jpg
Tapuit164 x bekekenPlaats: Eemshaven - West
Datum: 30-09-2005
mogelijk een groenlandse volgens waarnermer?
E-Mail Fotograaf: Guido Meeuwissen meeuwissenbuis@wanadoo.nl
tapuit44kl.jpg
Tapuit164 x bekekenPlaats: Lauwersoog
Datum: 10-05-2006
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
161 bestanden op 9 pagina(s) 2