Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Tapuit
tapuit05.jpg
Tapuit149 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: mei-2002
E-Mail Fotograaf: Dusan Brinkhuizen d.m.brinkhuizen@gmail.com
tapuit07kl.jpg
Tapuit149 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 26-04-2003
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt wrhartholt@telfort.nl
Website: Willem Hartholts Vogelkieken
tapuit30kl.jpg
Tapuit148 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 21-08-2005
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
tapuit96.jpg
Tapuit148 x bekekenPlaats: Lauwersoog
Datum: 13-05-2010
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
tapuit94.jpg
Tapuit144 x bekekenPlaats: Schiermonnikoog
Datum: 05-05-2010
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://vogels.anaburen.nl
3 commentaren
tapuit23.jpg
Tapuit142 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 2-5-2005
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
tapuit121.jpg
Tapuit140 x bekekenPlaats: Lettelberter Petten
Datum: 12-04-2012
man
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
tapuit154.jpg
Tapuit140 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Nieuw Robbengat
Datum: 14-04-2016
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
Website: www.feikojagernatuurfotos.nl
1 commentaren
tapuit62kl.jpg
Tapuit138 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 02-10-2007
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
tapuit42kl.jpg
Tapuit136 x bekekenPlaats: Kropswolderbuitenpolder
Datum: 7-5-2006
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
tapuit146.jpg
Tapuit136 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Haven
Datum: 03-10-2014
Email Fotograaf: Feiko Jager
feiko.betty@home.nl
Website: www.feikojagernatuurfotos.nl
tapuit148.jpg
Tapuit136 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 30-04-2015
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos
contactnatuurlijkgevat@ziggo.nl
Website: www.natuurlijkgevat.nl
tapuit149.jpg
Tapuit135 x bekekenPlaats: Reiderwolderpolder
Datum: 07-09-2015
E-Mail Fotograaf: Jan Dirk Timmer j.d.timmer@hccnet.nl
tapuit28kl.jpg
Tapuit134 x bekekenPlaats: Stedum
Datum: 7-5-2005
E-Mail Fotograaf: Marcel Wiersema mrwiersema@wanadoo.nl
tapuit160.jpg
Tapuit133 x bekekenPlaats: Carel Coenraadpolder
Datum: 16-04-2017
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
tapuit02.jpg
Tapuit132 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: mei-2002
E-Mail Fotograaf: Dusan Brinkhuizen d.m.brinkhuizen@gmail.com
tapuit83.jpg
Tapuit132 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 19-04-2009
E-Mail Fotograaf: Jelger Visser jelger.visser@gmail.com
Website: Fotosite Jelger Visser
tapuit167.jpg
Tapuit132 x bekekenPlaats: Onlanden
Datum: 23-09-2017
E-Mail Fotograaf: Jannie Schoonveld
j.schoonveld@gmail.com
tapuit68kl.jpg
Tapuit131 x bekekenPlaats: Lauwersoog
Datum: 1-5-2008
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
tapuit20kl.jpg
Tapuit129 x bekekenPlaats: Stedum
Datum: 1-5-2005
E-Mail Fotograaf: Marcel Wiersema mrwiersema@wanadoo.nl
161 bestanden op 9 pagina(s) 4