Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Zeearend
zeearend57.jpg
Zeearend320 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Jaap Deensgat
Datum: 18-09-2007
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://www.anaburen.nl
zeearend48kl.jpg
Zeearend316 x bekekenPlaats: Westerbroekstermadepolder
Datum: 4-3-2007
E-Mail Fotograaf: Theo van Kooten t.g.van.kooten@med.umcg.nl
zeearend94kl.jpg
Zeearend316 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Vlinderbalg
Datum: 01-04-2009
compilatie van 2 foto's
E-Mail Fotograaf: Theo van Kooten t.g.van.kooten@med.umcg.nl
zeearend40kl.jpg
Zeearend315 x bekekenPlaats: Friesche Veen
Datum: 15-02-2007
E-Mail Fotograaf: Theo van Kooten t.g.van.kooten@med.umcg.nl
zeearend16kl.jpg
Zeearend314 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Zoutkamperril
Datum: 7-1-2006
E-Mail Fotograaf: Lennaert Steen steenl@home.nl
zeearend08kl.jpg
Zeearend313 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Achter de Zwarten
Datum: 5-6-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
zeearend31kl.jpg
Zeearend312 x bekekenPlaats: Friesche Veen
Datum: 09-02-2007
E-Mail Fotograaf: Guido Meeuwissen meeuwissenbuis@wanadoo.nl
zeearend86kl.jpg
Zeearend312 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - de Bantpolder
Datum: 07-12-2008
E-Mail Fotograaf: Andre Sikkema anbab@home.nl
zeearend12kl.jpg
Zeearend311 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 14-09-2005
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt wrhartholt@telfort.nl
Website: Willem Hartholts Vogelkieken
zeearend107kl.jpg
Zeearend311 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Jaap Deensgat
Datum: 11-10-2010
Sleept een enorme Karper? uit het water en eten die gezamenlijk op.
E-Mail Fotograaf: Ko Veldkamp ko.veldkamp@home.nl
Website: Natuurfoto Weblog Ko Veldkamp
zeearend42kl.jpg
Zeearend309 x bekekenPlaats: Westerbroekstermadepolder
Datum: 4-3-2007
E-Mail Fotograaf: Theo van Kooten t.g.van.kooten@med.umcg.nl
zeearend96kl.jpg
Zeearend308 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Jaap Deensgat
Datum: 24-05-2009
twee stuks langsvliegend voor de hut
E-Mail Fotograaf: Arend Schraal arend.schraal@gmail.com
zeearend28kl.jpg
Zeearend304 x bekekenPlaats: Friesche Veen
Datum: 05-02-2007
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactnatuurlijkgevat@ziggo.nl
Website: www.natuurlijkgevat.nl
zeearend77kl.jpg
Zeearend301 x bekekenPlaats: Friesche Veen
Datum: 15-02-2008
E-Mail Fotograaf: Ipe Weeber i.j.weeber@home.nl
zeearend116.jpg
Zeearend299 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 30-04-2011
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
zeearend72kl.jpg
Zeearend298 x bekekenPlaats: Friesche Veen
Datum: 02-02-2008
E-Mail Fotograaf: Anne van der Zijpp avdzijpp@home.nl
zeearend60kl.jpg
Zeearend297 x bekekenPlaats: Zuidlaardermeer
Datum: 28-10-2007
juveniel
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
zeearend62kl.jpg
Zeearend297 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Jaap Deensgat
Datum: 18-11-2007
compilatie van bewijsplaatjes
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
zeearend07kl.jpg
Zeearend296 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Achter de Zwarten
Datum: 5-6-2005
E-Mail Fotograaf: Marnix Jonker marnixjonker@hotmail.com
Website: Fotosite van Marnix Jonker
zeearend113kl.jpg
Zeearend295 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 22-01-2011
E-Mail Fotograaf: Piet Ketting piet.ketting@hotmail.com
246 bestanden op 13 pagina(s) 3