Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Zilverplevier
zilverplevier12kl.jpg
Zilverplevier290 x bekekenPlaats: Breebaartpolder
Datum: 20-05-2008
E-Mail Fotograaf: Anne Zwart a.h.zwart@home.nl
zilverplevier08.jpg
Zilverplevier196 x bekekenPlaats: Lauwersoog
Datum: 10-11-2007
E-Mail Fotograaf: Jan Bosch jandok@knid.nl
Website: www.jan-bosch.eu
zilverplevier25.jpg
Zilverplevier188 x bekekenPlaats: Delfzijl - Haven
Datum: 06-02-2012
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://vogels.anaburen.nl
1 commentaren
zilverplevier24.jpg
Zilverplevier187 x bekekenPlaats: Delfzijl - Haven
Datum: 06-02-2012
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://vogels.anaburen.nl
zilverplevier03.jpg
Zilverplevier175 x bekekenPlaats: Dollard
Datum: oktober-2004
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
zilverplevier13.jpg
Zilverplevier166 x bekekenPlaats: Breebaartpolder
Datum: 29-08-2009
E-Mail Fotograaf: Jan Altena jaltena@hccnet.nl
zilverplevier09.jpg
Zilverplevier160 x bekekenPlaats: Lauwersoog
Datum: 06-11-2007
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
zilverplevier01.jpg
Zilverplevier150 x bekekenPlaats: Breebaartpolder
Datum: 29-10-2003
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
zilverplevier10.jpg
Zilverplevier146 x bekekenPlaats: Termunten
Datum: 22-12-2007
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
2 commentaren
zilverplevier30.jpg
Zilverplevier138 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Dijk
Datum: 29-11-2014
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
Website: www.feikojagernatuurfotos.nl
zilverplevier26.jpg
Zilverplevier130 x bekekenPlaats: Breebaartpolder
Datum: 14-10-2012
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
zilverplevier17.jpg
Zilverplevier127 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 11-12-2010
E-Mail Filmer: Fred van Maurik fhvmaurik@home.nl
Website: Fotosite Fred van Maurik
zilverplevier06kl.jpg
Zilverplevier125 x bekekenPlaats: Breebaartpolder
Datum: 24-10-2006
E-Mail Fotograaf: Jacob Poortstra j.poortstra@planet.nl
Website: Wadvogelwerkgroep Avifauna Groningen
Website: Vogelfoto's van Jacob Poortstra
zilverplevier21.jpg
Zilverplevier123 x bekekenPlaats: Breebaartpolder
Datum: 06-10-2011
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
zilverplevier38.jpg
Zilverplevier121 x bekekenPlaats: Breebaartpolder - Kijkhut
Datum: 26-10-2017
E-Mail Fotograaf: Jan Dirk Timmer j.d.timmer@hccnet.nl
zilverplevier04kl.jpg
Zilverplevier116 x bekekenPlaats: Breebaartpolder
Datum: 27-05-2006
E-Mail Fotograaf: Ipe Weeber i.j.weeber@home.nl
zilverplevier11kl.jpg
Zilverplevier115 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 02-10-2007
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
zilverplevier34.jpg
Zilverplevier110 x bekekenPlaats: Breebaartpolder
Datum: 23-05-2015
E-Mail Fotograaf: John de Grooth johndegrooth@gmail.com
Website: www.johndegrooth.nl
zilverplevier15.jpg
Zilverplevier108 x bekekenPlaats: Breebaartpolder
Datum: 28-05-2010
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactnatuurlijkgevat@ziggo.nl
Website: www.natuurlijkgevat.nl
zilverplevier29.jpg
Zilverplevier106 x bekekenPlaats: Lauwersmeer
Datum: 01-02-2014
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
36 bestanden op 2 pagina(s) 1