Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Buizerd
buizerd170kl.jpg
Buizerd2311 x bekekenPlaats: Biesum
Datum: 21-11-2007
zeer triest beeld van een vergiftigde Buizerd in het Bosplan
Fotograaf: Mv. Marsijla
4 commentaren
buizerd03.jpg
Buizerd483 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 04-08-2001
juveniel
Fotograaf: Huub Lanters
buizerd169.jpg
Buizerd400 x bekekenPlaats: Oost Groningen
Datum: voorjaar-2007
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
buizerd161kl.jpg
Buizerd395 x bekekenPlaats: Harkstede
Datum: 31-08-2007
E-Mail Fotograaf: Tim Fritsma timfritsma@home.nl
Website: Website Tim Fritsma: Kiekdigitaal.nl
1 commentaren
buizerd164kl.jpg
Buizerd394 x bekekenPlaats: Lageland
Datum: 05-11-2007
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
buizerd168.jpg
Buizerd391 x bekekenPlaats: Oost Groningen
Datum: voorjaar-2007
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
buizerd01kl.jpg
Buizerd359 x bekekenPlaats: Dollardkwelder
Datum: dec-2000
E-Mail Fotograaf: Dusan Brinkhuizen d.m.brinkhuizen@gmail.com
buizerd08kl.jpg
Buizerd351 x bekekenPlaats: Roden - de Bolmert
Datum: 23-10-2003
E-Mail Fotograaf: Willem Hovinga w.hovinga@home.nl
Website: Natuur Fotograaf Willem Hovinga
buizerd48.jpg
Buizerd346 x bekekenPlaats: Winschoten
Datum: 18-08-2005
hangend boven een net geoogst korenveld
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
buizerd07kl.jpg
Buizerd323 x bekekenPlaats: Leek - Nienoord
Datum: 18-08-2003
E-Mail Fotograaf: Willem Hovinga w.hovinga@home.nl
Website: Natuur Fotograaf Willem Hovinga
buizerd148kl.jpg
Buizerd321 x bekekenPlaats: Oost - Groningen
Datum: 15-02-2007
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
buizerd09.jpg
Buizerd315 x bekekenPlaats: Wildervanksterdallen
Datum: 19-10-2003
E-Mail Fotograaf: Wim Bergman wimmie@hopper.demon.nl
Website: Vogelwerkgroep De Hop Westerwolde
buizerd40.jpg
Buizerd311 x bekekenPlaats: Vlagtwedde
Datum: 28-06-2004
juveniel
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
buizerd04kl.jpg
Buizerd309 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Jaap Deensgat
Datum: 29-12-2001
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
buizerd167.jpg
Buizerd307 x bekekenPlaats: Zuidlaardermeer
Datum: 16-11-2007
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
buizerd141kl.jpg
Buizerd302 x bekekenPlaats: Nuis
Datum: 12-12-2006
van een haas te eten
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
1 commentaren
buizerd44.jpg
Buizerd300 x bekekenPlaats: Smeerling
Datum: 29-07-2005
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
buizerd54.jpg
Buizerd300 x bekekenPlaats: Carel Coenraadpolder
Datum: 31-08-2005
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
buizerd159.jpg
Buizerd299 x bekekenPlaats: Breebaartpolder
Datum: 04-04-2007
E-Mail Fotograaf: Anneke Imminga a.imminga@wanadoo.nl
buizerd65kl.jpg
Buizerd294 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 26-10-2005
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
3 commentaren
343 bestanden op 18 pagina(s) 1