Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Grasmus
grasmus01.jpg
Grasmus300 x bekekenPlaats: Leek - Nienoord
Datum: 06-07-2003
E-Mail Fotograaf: Willem Hovinga w.hovinga@home.nl
Website: Natuur Fotograaf Willem Hovinga
grasmus94.jpg
Grasmus293 x bekekenPlaats: Blijham
Datum: 10-06-2012
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
grasmus38.jpg
Grasmus257 x bekekenPlaats: Nuis
Datum: 09-05-2008
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
grasmus28kl.jpg
Grasmus252 x bekekenPlaats: Lageland
Datum: 14-07-2007
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
grasmus22kl.jpg
Grasmus220 x bekekenPlaats: Harkstede - roeibaan
Datum: 14-05-2007
E-Mail Fotograaf: Andre Sikkema anbab@home.nl
grasmus101.jpg
Grasmus211 x bekekenPlaats: Onnerpolder
Datum: 09-06-2013
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
grasmus26kl.jpg
Grasmus204 x bekekenPlaats: Bourtange, tussen "de Redoute" en Duitse grens
Datum: 03-06-2007
E-Mail Fotograaf: Harm van Leeuwen hvanleeuwen@alakast.nl
grasmus41.jpg
Grasmus196 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 17-05-2008
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
grasmus27kl.jpg
Grasmus187 x bekekenPlaats: Bourtange, tussen "de Redoute" en Duitse grens
Datum: 03-06-2007
E-Mail Fotograaf: Harm van Leeuwen hvanleeuwen@alakast.nl
grasmus105.jpg
Grasmus187 x bekekenPlaats: Delfzijl
Datum: 27-04-2014
E-Mail Fotograaf: Remo Sloof info@puurnatuurfotografie.nl
Website: Puurnatuurfotografie.nl/
1 commentaren
grasmus20.jpg
Grasmus182 x bekekenPlaats: Bellingwolde
Datum: 30-04-2007
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
grasmus109.jpg
Grasmus178 x bekekenPlaats: Blauwe Stad
Datum: 23-04-2015
E-Mail Fotograaf: Monique Tepper rtgvd@hotmail.com
grasmus12.jpg
Grasmus176 x bekekenPlaats: Noordbroek
Datum: 9-7-2005
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
grasmus113.jpg
Grasmus176 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Militair oefenterrein
Datum: 18-06-2016
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
Website: www.feikojagernatuurfotos.nl
grasmus11kl.jpg
Grasmus175 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 26-06-2005
E-Mail Fotograaf: Jacob Poortstra j.poortstra@planet.nl
Website: Wadvogelwerkgroep Avifauna Groningen
Website: Vogelfoto's van Jacob Poortstra
grasmus09.jpg
Grasmus171 x bekekenPlaats: Vlagtwedde - Metbroek
Datum: 13-06-2005
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
grasmus75.jpg
Grasmus171 x bekekenPlaats: Peizermaden - Onlanden
Datum: 06-06-2010
E-Mail Fotograaf: Jaap Koster jpkoster@wxs.nl
Website: Natuurfotografie De Sneeuwgors
grasmus112.jpg
Grasmus171 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Militair oefenterrein
Datum: 18-06-2016
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
Website: www.feikojagernatuurfotos.nl
grasmus10kl.jpg
Grasmus168 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 26-06-2005
E-Mail Fotograaf: Jacob Poortstra j.poortstra@planet.nl
Website: Wadvogelwerkgroep Avifauna Groningen
Website: Vogelfoto's van Jacob Poortstra
grasmus115.jpg
Grasmus166 x bekekenPlaats: Onlanden
Datum: 08-07-2018
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
105 bestanden op 6 pagina(s) 1