Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Foto's
pestvogel29.jpg
Pestvogel478 x bekekenPlaats: Stadskanaal
Datum: 07-10-2004
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
2 commentaren
draaihals03kl.jpg
Draaihals477 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 26-04-2004
Geringd.
E-Mail Fotograaf: Willem Hovinga w.hovinga@home.nl
Website: Natuur Fotograaf Willem Hovinga
buidelmees04kl.jpg
Buidelmees477 x bekekenPlaats: Groningen - Vloeivelden Suikerunie
Datum: 03-09-2004
E-Mail Fotograaf: Dusan Brinkhuizen d.m.brinkhuizen@gmail.com
1 commentaren
zeearend14kl.jpg
Zeearend477 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Vlinderbalg
Datum: 29-12-2005
onvolwassen
E-Mail Fotograaf: Theo van Kooten t.g.van.kooten@med.umcg.nl
1 commentaren
amerikaansezilvermeeuw06kl.jpg
Amerikaanse Zilvermeeuw477 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 7-1-2006
mogelijk deze soort?
E-Mail Fotograaf: Marnix Jonker marnixjonker@hotmail.com
Website: Fotosite van Marnix Jonker
haakbek14.jpg
Haakbek473 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 17-11-2004
E-Mail Fotograaf: Patrick Palmen patrickpalmen@planet.nl
velduil01kl.jpg
Velduil473 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 07-10-2001
E-Mail Fotograaf: Dusan Brinkhuizen d.m.brinkhuizen@gmail.com
amerikaansesmient07kl.jpg
Amerikaanse Smient472 x bekekenPlaats: Gaarkeuken
Datum: 29-11-2005
E-Mail Fotograaf: Guido Meeuwissen meeuwissenbuis@wanadoo.nl
alk02kl.jpg
Alk472 x bekekenPlaats: Schiermonnikoog
Datum: 22-12-2006
E-Mail Fotograaf: Bert van Tol bertvantol@planet.nl
bijeneter09kl.jpg
Bijeneter472 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Kollumerwaard
Datum: 16-05-2007
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
fuut15kl.jpg
Fuut471 x bekekenPlaats: bij de dam tussen de Hoornseplas en het Paterswoldermeer
Datum: maart-2004
pinguïndans
E-Mail Fotograaf: Sibbie Haak sibbie@bicat.com
bijeneter08kl.jpg
Bijeneter470 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Kollumerwaard
Datum: 16-05-2007
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
amerikaansezilvermeeuw09kl.jpg
Amerikaanse Zilvermeeuw469 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 7-1-2006
mogelijk deze soort?
E-Mail Fotograaf: Lennaert Steen steenl@home.nl
wielewaal03kl.jpg
Wielewaal465 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Marnewaard
Datum: 11-08-2002
op bezoek bij het broedpaar van de Bijeneters
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt wrhartholt@telfort.nl
Website: Willem Hartholts Vogelkieken
1 commentaren
buidelmees11kl.jpg
Buidelmees464 x bekekenPlaats: Foxholstermeer
Datum: 14-04-2006
man N1kj
E-Mail Fotograaf: Rinus Dillerop cuculus@home.nl
appelvink28.jpg
Appelvink464 x bekekenPlaats: Scheemda
Datum: maart-2009
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
1 commentaren
blonderuiter02.jpg
Blonde Ruiter463 x bekekenPlaats: Eemshaven - West (Rommelhoek)
Datum: 10-08-2001
Fotograaf: Huub Lanters
1 commentaren
goudvink06kl.jpg
Goudvink463 x bekekenPlaats: Groningen Helpman, Ringplek
Datum: okt-2004
eerste jaars (zie contrast in armpendekveren).
E-Mail Fotograaf: Rene Oosterhuis reneoosterhuis@hetnet.nl
hybride10kl.jpg
Brandgans - hybride463 x bekekenPlaats: Dokkumer Nieuwe Zijlen
Datum: 23-01-2007
Hybride met kenmerken van vooral brandgans (o.a. verdeling wit op kop); zag er uit als nogal donkere/grauwgekleurde brandgans, maar poten licht van kleur (enigzins gelig)
E-Mail Fotograaf: Rob Koelman rkoelman@xs4all.nl
1 commentaren
slobeend08kl.jpg
Slobeend463 x bekekenPlaats: Scharmergat
Datum: 03-09-2007
leucistisch exemplaar
E-Mail Fotograaf: Tim Fritsma timfritsma@home.nl
Website: Website Tim Fritsma: Kiekdigitaal.nl
16538 bestanden op 827 pagina(s) 12