Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Foto's
bladkoning04.jpg
Bladkoning479 x bekekenPlaats: Schiermonnikoog - de Groene Glop
Datum: 08-10-2006
E-Mail Fotograaf: Joop van Ardenne slechtvalk@freeler.nl
Website: Vogelringstation Schiermonnikoog
appelvink28.jpg
Appelvink479 x bekekenPlaats: Scheemda
Datum: maart-2009
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
1 commentaren
blonderuiter02.jpg
Blonde Ruiter478 x bekekenPlaats: Eemshaven - West (Rommelhoek)
Datum: 10-08-2001
Fotograaf: Huub Lanters
1 commentaren
draaihals18kl.jpg
Draaihals478 x bekekenPlaats: Schiermonnikoog - de Groene Glop
Datum: 03-10-2006
Website: Vogelringstation Schiermonnikoog
slobeend08kl.jpg
Slobeend478 x bekekenPlaats: Scharmergat
Datum: 03-09-2007
leucistisch exemplaar
E-Mail Fotograaf: Tim Fritsma timfritsma@home.nl
Website: Website Tim Fritsma: Kiekdigitaal.nl
baardman06kl.jpg
Baardman477 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: mei - 2004
man, gevangen en geringd.
E-Mail Fotograaf: Lex Tervelde wil-lex@home.nl
chileenseflamingo08kl.jpg
Chileense Flamingo477 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 08-12-2004
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt wrhartholt@telfort.nl
Website: Willem Hartholts Vogelkieken
2 commentaren
goudvink06kl.jpg
Goudvink477 x bekekenPlaats: Groningen Helpman, Ringplek
Datum: okt-2004
eerste jaars (zie contrast in armpendekveren).
E-Mail Fotograaf: Rene Oosterhuis reneoosterhuis@hetnet.nl
wielewaal03kl.jpg
Wielewaal477 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Marnewaard
Datum: 11-08-2002
op bezoek bij het broedpaar van de Bijeneters
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt wrhartholt@telfort.nl
Website: Willem Hartholts Vogelkieken
1 commentaren
aalscholver21kl.jpg
Aalscholver475 x bekekenPlaats: Groningen - Kardinge
Datum: 2-3-2006
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://www.anaburen.nl
blauwereiger21kl.jpg
Blauwe Reiger474 x bekekenPlaats: Veenhuizerstukken
Datum: 21-3-2005
Serie van 8 foto's waarbij een Snoek van een halve meter naar binnen wordt gewerkt! 2/8: daar ga je
E-Mail Fotograaf: Nico de Vries dehop@wanadoo.nl
fuut16kl.jpg
Fuut474 x bekekenPlaats: Hoornsediepje
Datum: 02-05-2006
E-Mail Fotograaf: Sibbie Haak sibbie@bicat.com
grauwekiekendief92.jpg
Grauwe Kiekendief472 x bekekenPlaats: Oost Groningen
Datum: 15-07-2012
juveniel geringd
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
ortolaan04kl.jpg
Ortolaan471 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Expozee
Datum: 10-05-2003
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
mandarijneend03kl.jpg
Mandarijneend471 x bekekenPlaats: Paterswolde - De Braak
Datum: 15-05-2003
E-Mail Fotograaf: Manon Corbier mcorbier@home.nl
tjiftjaf15kl.jpg
Tjiftjaf471 x bekekenPlaats: Schiermonnikoog - de Groene Glop
Datum: 5-9-2006
als Leucistische vogel gedetermineerd
Website: Vogelringstation Schiermonnikoog
zeearend66kl.jpg
Zeearend471 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Kollumerwaard
Datum: 19-01-2008
gekleurringd
Fotograaf: Huub Lanters
blauwekiekendief16kl.jpg
Blauwe Kiekendief470 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 18-08-2005
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
haakbek30.jpg
Haakbek469 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 17-11-2004
E-Mail Fotograaf: Marc Guyt m.guyt@chello.nl
Website: http://www.agami.nl
senegalpapegaai01.jpg
Senegalpapagaai469 x bekekenPlaats: Groningen - Noorderplantsoen
Datum: december - 2000
E-Mail Fotograaf: Dusan Brinkhuizen d.m.brinkhuizen@gmail.com
1 commentaren
16602 bestanden op 831 pagina(s) 13