Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Foto's
haakbek30.jpg
Haakbek461 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 17-11-2004
E-Mail Fotograaf: Marc Guyt m.guyt@chello.nl
Website: http://www.agami.nl
ortolaan04kl.jpg
Ortolaan461 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Expozee
Datum: 10-05-2003
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
fuut16kl.jpg
Fuut461 x bekekenPlaats: Hoornsediepje
Datum: 02-05-2006
E-Mail Fotograaf: Sibbie Haak sibbie@bicat.com
hybride10kl.jpg
Brandgans - hybride461 x bekekenPlaats: Dokkumer Nieuwe Zijlen
Datum: 23-01-2007
Hybride met kenmerken van vooral brandgans (o.a. verdeling wit op kop); zag er uit als nogal donkere/grauwgekleurde brandgans, maar poten licht van kleur (enigzins gelig)
E-Mail Fotograaf: Rob Koelman rkoelman@xs4all.nl
1 commentaren
zeearend112.jpg
Zeearend461 x bekekenPlaats: Rottumerplaat
Datum: 09-10-2010
juveniel
E-Mail Fotograaf: Andre Boven aj.boven@hetnet.nl
Website: Birdingoldambt
blauwereiger21kl.jpg
Blauwe Reiger460 x bekekenPlaats: Veenhuizerstukken
Datum: 21-3-2005
Serie van 8 foto's waarbij een Snoek van een halve meter naar binnen wordt gewerkt! 2/8: daar ga je
E-Mail Fotograaf: Nico de Vries dehop@wanadoo.nl
baardman06kl.jpg
Baardman458 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: mei - 2004
man, gevangen en geringd.
E-Mail Fotograaf: Lex Tervelde wil-lex@home.nl
mandarijneend03kl.jpg
Mandarijneend458 x bekekenPlaats: Paterswolde - De Braak
Datum: 15-05-2003
E-Mail Fotograaf: Manon Corbier mcorbier@home.nl
blauwekiekendief16kl.jpg
Blauwe Kiekendief458 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 18-08-2005
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
witkopstaartmees09kl.jpg
(Witkop)staartmees457 x bekekenPlaats: Sellingen
Datum: 12-03-2005
E-Mail Fotograaf: Nico de Vries dehop@wanadoo.nl
2 commentaren
aalscholver21kl.jpg
Aalscholver456 x bekekenPlaats: Groningen - Kardinge
Datum: 2-3-2006
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://www.anaburen.nl
bronskopeend01kl.jpg
Bronskopeend456 x bekekenPlaats: Ruiten Aa
Datum: 24-03-2007
adult man, escape
E-Mail Fotograaf: Mark de Vries demarvri@hotmail.com
kievit47kl.jpg
Kievit456 x bekekenPlaats: Schildwolde
Datum: 01-03-2009
bewijsplaatje leucistisch exemplaar, zie inzet
Website: Dillerop Natuuradvies
draaihals18kl.jpg
Draaihals455 x bekekenPlaats: Schiermonnikoog - de Groene Glop
Datum: 03-10-2006
Website: Vogelringstation Schiermonnikoog
haakbek27kl.jpg
Haakbek454 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 18-11-2004
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
bladkoning04.jpg
Bladkoning454 x bekekenPlaats: Schiermonnikoog - de Groene Glop
Datum: 08-10-2006
E-Mail Fotograaf: Joop van Ardenne slechtvalk@freeler.nl
Website: Vogelringstation Schiermonnikoog
bronskopeend02kl.jpg
Bronskopeend454 x bekekenPlaats: Ruiten Aa
Datum: 24-03-2007
adult man, escape
E-Mail Fotograaf: Mark de Vries demarvri@hotmail.com
ringsnavelmeeuw02.jpg
Ringsnavelmeeuw453 x bekekenPlaats: Hoornse Meer/Plas
Datum: 06-03-2004
1e winterkleed
E-Mail Fotograaf: Marnix Jonker marnixjonker@hotmail.com
Website: Fotosite van Marnix Jonker
amerikaansesmient08kl.jpg
Amerikaanse Smient453 x bekekenPlaats: Gaarkeuken
Datum: 29-11-2005
E-Mail Fotograaf: Guido Meeuwissen meeuwissenbuis@wanadoo.nl
pimpelmees56.jpg
Pimpelmees453 x bekekenPlaats: Sappemeer
Datum: 05-08-2008
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
16538 bestanden op 827 pagina(s) 13