Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Foto's
alk01kl.jpg
Alk617 x bekekenPlaats: Eemshaven - West
Datum: 17-12-2005
Olie Slachtoffer
E-Mail Fotograaf: Marnix Jonker marnixjonker@hotmail.com
Website: Fotosite van Marnix Jonker
1 commentaren
fuut20.jpg
Fuut614 x bekekenPlaats: Hoornse Dijk
Datum: 17-12-2006
broedend op nest
E-Mail Fotograaf: Sibbie Haak sibbie@bicat.com
kuifaalscholver06.jpg
Kuifaalscholver609 x bekekenPlaats: Eemshaven - West
Datum 21-01-2006
1e jaars vogel dood gevonden op de West pier
E-Mail Fotograaf: Marnix Jonker marnixjonker@hotmail.com
Website: Fotosite van Marnix Jonker
aalscholver06.jpg
Aalscholver604 x bekekenPlaats: Groningen - Zilvermeer
Datum: 23-02-2003
E-Mail Fotograaf: Arjen Komdeur akomdeur@hon.nl
scholekster05kl.jpg
Scholekster604 x bekekenPlaats: Schiermonnikoog
Datum: 30-04-2004
Albino
E-Mail Fotograaf: Rene Oosterhuis reneoosterhuis@hetnet.nl
1 commentaren
amerikaansesmient09kl.jpg
Amerikaanse Smient604 x bekekenPlaats: Gaarkeuken
Datum: 1-12-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
haakbek43kl.jpg
Haakbek600 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 19-11-2004
Deze foto's zijn op de herontdekte plek aan de Sijgersmaheerd
E-Mail Fotograaf: Henk de Lange hdelange@avifaunagroningen.nl
Website: http://www.avifaunagroningen.nl
blauwereiger22kl.jpg
Blauwe Reiger595 x bekekenPlaats: Veenhuizerstukken
Datum: 21-3-2005
Serie van 8 foto's waarbij een Snoek van een halve meter naar binnen wordt gewerkt! 3/8: even goed legge
E-Mail Fotograaf: Nico de Vries dehop@wanadoo.nl
baardman02.jpg
Baardman594 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Roodkeelplasje
Datum: 19-07-2003
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
haakbek17.jpg
Haakbek594 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 17-11-2004
E-Mail Fotograaf: Patrick Palmen patrickpalmen@planet.nl
appelvink08kl.jpg
Appelvink591 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Robbenoort
Datum: 4-12-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
draaihals22kl.jpg
Draaihals588 x bekekenPlaats: Plaats: Eemshaven - Oost, ringplek
Datum: 13-05-2007
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
haakbek13.jpg
Haakbek587 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 17-11-2004
E-Mail Fotograaf: Patrick Palmen patrickpalmen@planet.nl
siberischetjiftjaf02.jpg
Siberische Tjiftjaf587 x bekekenPlaats: Hoogkerk - Ruskenveen
Datum: 06-01-2003
Fotograaf: Huub Lanters
3 commentaren
amerikaansesmient05kl.jpg
Amerikaanse Smient585 x bekekenPlaats: Gaarkeuken
Datum: 3-04-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
barmsijs11kl.jpg
Barmsijs585 x bekekenPlaats: Nuis
Datum: 20-03-2006
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
afrikaansevink04kl.jpg
Afrikaanse Vink583 x bekekenPlaats: Haren
Datum: 10-12-2003
E-Mail Fotograaf: Dirk Vogt d.vogt@zonnet.nl
witkopstaartmees07.jpg
(Witkop)staartmees580 x bekekenPlaats: Sellingen
Datum: 01-02-2005
de foto is wat uitvergroot maar je kunt toch zien dat het een duidelijke witkop is, 1 van 3 in de tuin.
E-Mail Fotograaf: Nico de Vries dehop@wanadoo.nl
7 commentaren
kleinezwaan12kl.jpg
Kleine Zwaan579 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Jaap Deensgat
Datum: 20-10-2004
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
3 commentaren
appelvink14kl.jpg
Appelvink579 x bekekenPlaats: Haren - Hortus
Datum: 18-02-2006
E-Mail Fotograaf: Ipe Weeber i.j.weeber@home.nl
16598 bestanden op 830 pagina(s) 7