Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Foto's
appelvink14kl.jpg
Appelvink607 x bekekenPlaats: Haren - Hortus
Datum: 18-02-2006
E-Mail Fotograaf: Ipe Weeber i.j.weeber@home.nl
haakbek17.jpg
Haakbek605 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 17-11-2004
E-Mail Fotograaf: Patrick Palmen patrickpalmen@planet.nl
bijeneter03kl.jpg
Bijeneter602 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Marnewaard
Datum: 11-08-2002
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt wrhartholt@telfort.nl
Website: Willem Hartholts Vogelkieken
bijeneter02kl.jpg
Bijeneter600 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Marnewaard
Datum: 11-08-2002
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt wrhartholt@telfort.nl
Website: Willem Hartholts Vogelkieken
sneeuwgans04.jpg
Sneeuwgans600 x bekekenPlaats: Glimmermade
Datum: 09-05-2004
Hybride Sneeuwgans x Grauwe Gans
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
witoogeend12kl.jpg
Witoogeend600 x bekekenPlaats: Groningen - Vinkhuizen
Datum: 16-01-2006
E-Mail Fotograaf: Ronald Nuiver r.nuiver@home.nl
haakbek13.jpg
Haakbek598 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 17-11-2004
E-Mail Fotograaf: Patrick Palmen patrickpalmen@planet.nl
appelvink07kl.jpg
Appelvink596 x bekekenPlaats: Stadkanaal - Centrum
Datum: 27-11-2005
E-Mail Fotograaf: Wim Bergman wimmie@hopper.demon.nl
Website: Vogelwerkgroep De Hop Westerwolde
witkopstaartmees05kl.jpg
(Witkop)staartmees594 x bekekenPlaats: Foxholstermeer
Datum: 26-10-2003
Staartmees met vrij witte kop (noordelijke ondersoort)
E-Mail Fotograaf: Rinus Dillerop cuculus@home.nl
1 commentaren
amerikaansezilvermeeuw07kl.jpg
Amerikaanse Zilvermeeuw594 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 7-1-2006
mogelijk deze soort?
is iets van de ondervleugelkleur/-tekening te zien
E-Mail Fotograaf: Enno Ebels ebels@wxs.nl
witkopstaartmees07.jpg
(Witkop)staartmees592 x bekekenPlaats: Sellingen
Datum: 01-02-2005
de foto is wat uitvergroot maar je kunt toch zien dat het een duidelijke witkop is, 1 van 3 in de tuin.
E-Mail Fotograaf: Nico de Vries dehop@wanadoo.nl
7 commentaren
afrikaansevink02kl.jpg
Afrikaanse Vink591 x bekekenPlaats: Haren
Datum: 10-12-2003
E-Mail Fotograaf: Dirk Vogt d.vogt@zonnet.nl
kleinezwaan12kl.jpg
Kleine Zwaan591 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Jaap Deensgat
Datum: 20-10-2004
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
3 commentaren
buizerd03.jpg
Buizerd590 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 04-08-2001
juveniel
Fotograaf: Huub Lanters
amerikaansezilvermeeuw08kl.jpg
Amerikaanse Zilvermeeuw590 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 7-1-2006
mogelijk deze soort?
E-Mail Fotograaf: Enno Ebels ebels@wxs.nl
ijsvogel11kl.jpg
IJsvogel589 x bekekenPlaats: Baggerputten - Slochteren
Datum: 01-09-2002
E-Mail Fotograaf: Rinus Dillerop cuculus@home.nl
1 commentaren
amerikaansezilvermeeuw04kl.jpg
Amerikaanse Zilvermeeuw589 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 7-1-2006
mogelijk deze soort?
E-Mail Fotograaf: Marnix Jonker marnixjonker@hotmail.com
Website: Fotosite van Marnix Jonker
blonderuiter01.jpg
Blonde Ruiter588 x bekekenPlaats: Eemshaven - West (Rommelhoek)
Datum: 10-8-2001
E-Mail Fotograaf: Eric Koops eric.koops@hotmail.com
fuut18.jpg
Fuut587 x bekekenPlaats: Hoornse Dijk
Datum: 17-12-2006
nest met 2 eieren, de eerste lag er op 15-12 in.
E-Mail Fotograaf: Sibbie Haak sibbie@bicat.com
scholekster53kl.jpg
Scholekster587 x bekekenPlaats: Haren - Felland-Noord
Datum: 18-05-2008
jong heeft val van dak(broedplek) niet overleefd!
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactnatuurlijkgevat@ziggo.nl
Website: www.natuurlijkgevat.nl
16784 bestanden op 840 pagina(s) 8