Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Foto's
bijeneter02kl.jpg
Bijeneter558 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Marnewaard
Datum: 11-08-2002
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt wrhartholt@telfort.nl
Website: Willem Hartholts Vogelkieken
witoogeend12kl.jpg
Witoogeend558 x bekekenPlaats: Groningen - Vinkhuizen
Datum: 16-01-2006
E-Mail Fotograaf: Ronald Nuiver r.nuiver@home.nl
draaihals22kl.jpg
Draaihals558 x bekekenPlaats: Plaats: Eemshaven - Oost, ringplek
Datum: 13-05-2007
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
baardman01.jpg
Baardman554 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: voorjaar 2000
gevangen en geringd.
E-Mail Fotograaf: Lex Tervelde wil-lex@home.nl
witkopstaartmees05kl.jpg
(Witkop)staartmees554 x bekekenPlaats: Foxholstermeer
Datum: 26-10-2003
Staartmees met vrij witte kop (noordelijke ondersoort)
E-Mail Fotograaf: Rinus Dillerop cuculus@home.nl
1 commentaren
ortolaan05kl.jpg
Ortolaan553 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Expozee
Datum: 10-05-2003
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
ijsvogel07.jpg
IJsvogel553 x bekekenPlaats: Drentse Aa bij Oudemolen
Datum: 12-08-2002
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
2 commentaren
zeearend01.jpg
Zeearend552 x bekekenPlaats: Rottumeroog
Datum: 30-08-2001
E-Mail Fotograaf: Nico de Vries dehop@wanadoo.nl
hybride08kl2.jpg
Brandgans - hybride550 x bekekenPlaats: Dokkumer Nieuwe Zijlen
Datum: 23-01-2007
Hybride met kenmerken van vooral brandgans (o.a. verdeling wit op kop); zag er uit als nogal donkere/grauwgekleurde brandgans, maar poten licht van kleur (enigzins gelig)
E-Mail Fotograaf: Rob Koelman rkoelman@xs4all.nl
1 commentaren
appelvink07kl.jpg
Appelvink549 x bekekenPlaats: Stadkanaal - Centrum
Datum: 27-11-2005
E-Mail Fotograaf: Wim Bergman wimmie@hopper.demon.nl
Website: Vogelwerkgroep De Hop Westerwolde
scholekster52kl.jpg
Scholekster549 x bekekenPlaats: Eemshaven - West - Rommelhoek
Datum: 10-05-2008
Leucistisch
E-Mail Fotograaf: Anne Zwart a.h.zwart@home.nl
blauwborst07.jpg
Blauwborst546 x bekekenPlaats: Lauwersmeer
Datum: 04-06-2004
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
haakbek32kl.jpg
Haakbek546 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 18-11-2004
E-Mail Fotograaf: Martijn Hammers hammers@gmx.net
fuut18.jpg
Fuut546 x bekekenPlaats: Hoornse Dijk
Datum: 17-12-2006
nest met 2 eieren, de eerste lag er op 15-12 in.
E-Mail Fotograaf: Sibbie Haak sibbie@bicat.com
carolinaeend10kl.jpg
Carolina-eend545 x bekekenPlaats: Groningen - Winschoterdiep
Datum: 07-02-2008
E-Mail Fotograaf: Tim Fritsma timfritsma@home.nl
Website: Website Tim Fritsma: Kiekdigitaal.nl
ijsvogel11kl.jpg
IJsvogel544 x bekekenPlaats: Baggerputten - Slochteren
Datum: 01-09-2002
E-Mail Fotograaf: Rinus Dillerop cuculus@home.nl
1 commentaren
amerikaansezilvermeeuw02kl.jpg
Amerikaanse Zilvermeeuw544 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 7-1-2006
mogelijk deze soort?
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
haakbek39kl.jpg
Haakbek535 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 19-11-2004
Deze foto's zijn op de herontdekte plek aan de Sijgersmaheerd
E-Mail Fotograaf: Henk de Lange hdelange@avifaunagroningen.nl
Website: http://www.avifaunagroningen.nl
mandarijneend05.jpg
Mandarijneend535 x bekekenPlaats: Paterswolde - De Braak
Datum: 25-05-2003
woerd
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
witkopstaartmees04kl.jpg
(Witkop)staartmees535 x bekekenPlaats: Groningen-Noorderplantsoen
Datum: 24-02-2002
E-Mail Fotograaf: Dusan Brinkhuizen d.m.brinkhuizen@gmail.com
1 commentaren
16530 bestanden op 827 pagina(s) 8