Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Foto's
afrikaansevink02kl.jpg
Afrikaanse Vink551 x bekekenPlaats: Haren
Datum: 10-12-2003
E-Mail Fotograaf: Dirk Vogt d.vogt@zonnet.nl
buizerd03.jpg
Buizerd550 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 04-08-2001
juveniel
Fotograaf: Huub Lanters
scholekster53kl.jpg
Scholekster550 x bekekenPlaats: Haren - Felland-Noord
Datum: 18-05-2008
jong heeft val van dak(broedplek) niet overleefd!
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactvogelsiteharen@ziggo.nl
Website: www.vogelsiteharen.nl
amerikaansezilvermeeuw04kl.jpg
Amerikaanse Zilvermeeuw549 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 7-1-2006
mogelijk deze soort?
E-Mail Fotograaf: Marnix Jonker marnixjonker@hotmail.com
Website: Fotosite van Marnix Jonker
huismus34kl.jpg
Huismus549 x bekekenPlaats: Lageland
Datum: 14-05-2007
de 2 leucistische jongen
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
1 commentaren
mandarijneend05.jpg
Mandarijneend548 x bekekenPlaats: Paterswolde - De Braak
Datum: 25-05-2003
woerd
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
afrikaansevink01kl.jpg
Afrikaanse Vink547 x bekekenPlaats: Haren
Datum: 10-12-2003
E-Mail Fotograaf: Dirk Vogt d.vogt@zonnet.nl
haakbek39kl.jpg
Haakbek547 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 19-11-2004
Deze foto's zijn op de herontdekte plek aan de Sijgersmaheerd
E-Mail Fotograaf: Henk de Lange hdelange@avifaunagroningen.nl
Website: http://www.avifaunagroningen.nl
witkopstaartmees04kl.jpg
(Witkop)staartmees545 x bekekenPlaats: Groningen-Noorderplantsoen
Datum: 24-02-2002
E-Mail Fotograaf: Dusan Brinkhuizen d.m.brinkhuizen@gmail.com
1 commentaren
draaihals01.jpg
Draaihals544 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: voorjaar 2001
gevangen en geringd.
E-Mail Fotograaf: Lex Tervelde wil-lex@home.nl
blonderuiter01.jpg
Blonde Ruiter544 x bekekenPlaats: Eemshaven - West (Rommelhoek)
Datum: 10-8-2001
E-Mail Fotograaf: Eric Koops eric.koops@hotmail.com
sneeuwgans05.jpg
Sneeuwgans541 x bekekenPlaats: Anjum - De Kolken
Datum: 09-10-2004
Hybride
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
witwangfluiteend02kl.jpg
Witwangfluiteend540 x bekekenPlaats: Groningen - Vloeivelden Suikerunie
Datum: 09-07-2004
E-Mail Fotograaf: Dusan Brinkhuizen d.m.brinkhuizen@gmail.com
haakbek16.jpg
Haakbek539 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 17-11-2004
E-Mail Fotograaf: Patrick Palmen patrickpalmen@planet.nl
amerikaansezilvermeeuw01kl.jpg
Amerikaanse Zilvermeeuw538 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 7-1-2006
mogelijk deze soort?
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
carolinaeend08kl.jpg
Carolina-eend537 x bekekenPlaats: Groningen - Winschoterdiep
Datum: 07-02-2008
E-Mail Fotograaf: Tim Fritsma timfritsma@home.nl
Website: Website Tim Fritsma: Kiekdigitaal.nl
haakbek37kl.jpg
Haakbek534 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 19-11-2004
Deze foto's zijn op de herontdekte plek aan de Sijgersmaheerd
E-Mail Fotograaf: Henk de Lange hdelange@avifaunagroningen.nl
Website: http://www.avifaunagroningen.nl
amerikaansezilvermeeuw03kl.jpg
Amerikaanse Zilvermeeuw534 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 7-1-2006
mogelijk deze soort?
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
carolinaeend05kl.jpg
Carolina-eend533 x bekekenPlaats: Groningen - Helperzoom
Datum: 28-3-2005
Fotograaf: Huub Lanters
mandarijneend02kl.jpg
Mandarijneend532 x bekekenPlaats: Ter Apeler Bossen
Datum: 14-03-2003
4 van de 5 op 1 foto
E-Mail Fotograaf: Arjen Komdeur akomdeur@hon.nl
16602 bestanden op 831 pagina(s) 9