Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


paapje15kl.jpg
Paapje233 x bekekenPlaats: Lettelberter Petten
Datum: 26-04-2007
E-Mail Fotograaf: Willem Hovinga w.hovinga@home.nl
Website: Natuur Fotograaf Willem Hovinga
paapje14.jpg
Paapje220 x bekekenPlaats: Wedde
Datum: 28-05-2006
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
paapje13.jpg
Paapje216 x bekekenPlaats: Kropswolderbuitenpolder
Datum: 11-09-2005
Juveniel
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
paapje12kl.jpg
Paapje195 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 18-08-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
paapje11kl.jpg
Paapje170 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumazijl
Datum: 31-08-2005
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
paapje10kl.jpg
Paapje187 x bekekenPlaats: Lauwersmeer
Datum: 13-05-2005
E-Mail Fotograaf: Jacob Poortstra j.poortstra@planet.nl
Website: Wadvogelwerkgroep Avifauna Groningen
Website: Vogelfoto's van Jacob Poortstra
paapje09kl.jpg
Paapje151 x bekekenPlaats: Kropswolderbuitenpolder
Datum: 13-05-2005
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
paapje08kl.jpg
Paapje204 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 28-04-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
paapje07kl.jpg
Paapje136 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 28-04-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
paapje06.jpg
Paapje172 x bekekenPlaats: Vlagtwedde - Ruiten Aa
Datum: 23-4-2005
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
paapje05kl.jpg
Paapje162 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Oude Robbengat
Datum: 04-09-2004
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
paapje03kl.jpg
Paapje202 x bekekenPlaats: Groningen - De Held
Datum: 03-05-2004
E-Mail Fotograaf: Jacqueline Dijcks jdijcks@aksi.nl
72 bestanden op 4 pagina(s) 4