Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


roerdomp53kl.jpg
Roerdomp85 x bekekenPlaats: Lauwersmeer
Datum: 08-01-2010
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
1 commentaren
roerdomp51.jpg
Roerdomp207 x bekekenPlaats: Lauwersoog
Datum: 29-12-2009
E-Mail Fotograaf: Tim Fritsma timfritsma@home.nl
Website: Website Tim Fritsma: Kiekdigitaal.nl
roerdomp49.jpg
Roerdomp236 x bekekenPlaats: Lauwersmeer
Datum: 24-12-2009
E-Mail Fotograaf: Jan Bosch jandok@knid.nl
Website: www.jan-bosch.eu
roerdomp48kl.jpg
Roerdomp232 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 28-06-2009
compilatie
E-Mail Fotograaf: Albert-Erik de Winter aedewinter@hotmail.com
roerdomp47.jpg
Roerdomp181 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Vlinderbalg
Datum: 20-02-2009
E-Mail Fotograaf: Jelger Visser jelger.visser@gmail.com
Website: Fotosite Jelger Visser
roerdomp45.jpg
Roerdomp175 x bekekenPlaats: Lauwersmeer
Datum: 29-01-2009
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://vogels.anaburen.nl
2 commentaren
roerdomp46.jpg
Roerdomp180 x bekekenPlaats: Lauwersmeer
Datum: 29-01-2009
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://vogels.anaburen.nl
3 commentaren
roerdomp44kl.jpg
Roerdomp101 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - SBB Schuur
Datum: 21-01-2009
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
roerdomp43kl.jpg
Roerdomp191 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 13-12-2008
E-Mail Fotograaf: Rudy Bernardus rudybernardus@hotmail.com
Website: Website Mieke en Rudy Bernardus
roerdomp42kl.jpg
Roerdomp203 x bekekenPlaats: Lauwersmeer
Datum: 23-11-2008
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
4 commentaren
roerdomp41kl.jpg
Roerdomp161 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 26-03-2008
E-Mail Fotograaf: Ipe Weeber i.j.weeber@home.nl
roerdomp40kl.jpg
Roerdomp155 x bekekenPlaats: Lauwersmeer
Datum: 30-01-2008
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
roerdomp36kl.jpg
Roerdomp176 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 4-3-2006
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
roerdomp34kl.jpg
Roerdomp206 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 7-2-2006
E-Mail Fotograaf: Harmjan Wight h.j.wight@hetnet.nl
roerdomp32kl.jpg
Roerdomp207 x bekekenPlaats: Nieuw Scheemda
Datum: 14-02-2006
E-Mail Fotograaf: Milan Sanders info@swieneparredies.nl
Website : ’t Swieneparredies http://www.swieneparredies.nl
roerdomp33kl.jpg
Roerdomp169 x bekekenPlaats: Nieuw Scheemda
Datum: 14-02-2006
E-Mail Fotograaf: Milan Sanders info@swieneparredies.nl
Website : ’t Swieneparredies http://www.swieneparredies.nl
roerdomp29kl.jpg
Roerdomp177 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Vlinderbalg
Datum: 28-01-2006
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
roerdomp28kl.jpg
Roerdomp158 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Vlinderbalg
Datum: 28-01-2006
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
roerdomp26kl.jpg
Roerdomp146 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Vlinderbalg
Datum: 28-01-2006
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
roerdomp27kl.jpg
Roerdomp136 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Vlinderbalg
Datum: 28-01-2006
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
80 bestanden op 4 pagina(s) 3