Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


scholekster15kl.jpg
Scholekster179 x bekekenPlaats: Noordpolderzijl - Hoogwatervluchtplaats
Datum: 16-12-2005
E-Mail Fotograaf: Swier Garst swier.garst@wanadoo.nl
scholekster14kl.jpg
Scholekster153 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Marnewaard
Datum: 28-05-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
scholekster12.jpg
Scholekster158 x bekekenPlaats: Onstwedde
Datum: 23-05-2005
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
scholekster13.jpg
Scholekster161 x bekekenPlaats: Onstwedde
Datum: 23-05-2005
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
scholekster11kl.jpg
Scholekster226 x bekekenPlaats: Nuis
Datum: 3-5-2005
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
scholekster10kl.jpg
Scholekster240 x bekekenPlaats: Nuis
Datum: 1-5-2005
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
scholekster09kl.jpg
Scholekster237 x bekekenPlaats: Nuis
Datum: 30-04-2005
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
scholekster08kl.jpg
Scholekster170 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 25-4-2005
E-Mail Fotograaf: Jacob Poortstra j.poortstra@planet.nl
Website: Wadvogelwerkgroep Avifauna Groningen
Website: Vogelfoto's van Jacob Poortstra
scholekster07kl.jpg
Scholekster148 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 12-4-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
scholekster05kl.jpg
Scholekster626 x bekekenPlaats: Schiermonnikoog
Datum: 30-04-2004
Albino
E-Mail Fotograaf: Rene Oosterhuis reneoosterhuis@hetnet.nl
1 commentaren
scholekster04.jpg
Scholekster414 x bekekenPlaats: Termunten
Datum: 07-03-2003
met 4 kleurringen om!
E-Mail Fotograaf: Arjen Komdeur akomdeur@hon.nl
1 commentaren
scholekster03.jpg
Scholekster381 x bekekenPlaats: Hoeksmeer
Datum: 04-03-2003
E-Mail Fotograaf: Arjen Komdeur akomdeur@hon.nl
scholekster02.jpg
Scholekster387 x bekekenPlaats: Groningen - Zivermeer
Datum: 02-03-2003
E-Mail Fotograaf: Arjen Komdeur akomdeur@hon.nl
     
113 bestanden op 6 pagina(s) 6