Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


boomklever42.jpg
Boomklever136 x bekekenPlaats: Noorderplantsoen
Datum: 23-01-2010
E-Mail Fotograaf: Fred van Maurik fhvmaurik@home.nl
Website: Fotosite Fred van Maurik
boomklever41.jpg
Boomklever149 x bekekenPlaats: Noordlaarderbos
Datum: 29-12-2009
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
boomklever40.jpg
Boomklever154 x bekekenPlaats: Noordlaarderbos
Datum: 29-12-2009
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
boomklever38.jpg
Boomklever156 x bekekenPlaats: Groningen - Piccardhof
Datum: 30-08-2009
E-Mail Fotograaf: Ruurd Opdam ruurdopdam@live.nl
3 commentaren
boomklever37kl.jpg
Boomklever117 x bekekenPlaats: Haren - Hortus
Datum: 06-06-2009
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactnatuurlijkgevat@ziggo.nl
Website: www.natuurlijkgevat.nl
boomklever36kl.jpg
Boomklever128 x bekekenPlaats: Haren - Hortus
Datum: 06-06-2009
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactnatuurlijkgevat@ziggo.nl
Website: www.natuurlijkgevat.nl
boomklever35.jpg
Boomklever141 x bekekenPlaats: Zuidhorn
Datum: 26-04-2009
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
boomklever34kl.jpg
Boomklever143 x bekekenPlaats: Zuidhorn
Datum: 19-04-2009
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
boomklever33kl.jpg
Boomklever220 x bekekenPlaats: Groningen - Fraeylemaborg
Datum: 11-04-2009
E-Mail Fotograaf: Tim Fritsma timfritsma@home.nl
Website: Website Tim Fritsma: Kiekdigitaal.nl
boomklever32.jpg
Boomklever208 x bekekenPlaats: Scheemda
Datum: maart-2009
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
boomklever30.jpg
Boomklever137 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 01-02-2009
E-Mail Fotograaf: Mieke Opdam miekeopdam@hotmail.com
Website: Website Mieke en Rudy Bernardus
boomklever29kl.jpg
Boomklever221 x bekekenPlaats: Eelde - Landgoed "de Vosbergen"
Datum: 24-01-2009
E-Mail Fotograaf: Haijo Noorman khnoorman@home.nl
boomklever28.jpg
Boomklever242 x bekekenPlaats: Groningen - Selwerderhof
Datum: 15-01-2009
E-Mail Fotograaf: Rudy Bernardus rudybernardus@hotmail.com
Website: Website Mieke en Rudy Bernardus
1 commentaren
boomklever27kl.jpg
Boomklever186 x bekekenPlaats: Groningen - Selwerderhof
Datum: 10-01-2009
E-Mail Fotograaf: Rudy Bernardus rudybernardus@hotmail.com
Website: Website Mieke en Rudy Bernardus
boomklever26.jpg
Boomklever163 x bekekenPlaats: Haren - De Eshof
Datum: 02-01-2009
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
boomklever25kl.jpg
Boomklever231 x bekekenPlaats: Groningen - Stadspark
Datum: 13-11-2008
E-Mail Fotograaf: Arend Schraal arend.schraal@gmail.com
boomklever23kl.jpg
Boomklever139 x bekekenPlaats: Haren - Hortus
Datum: 12-10-2008
E-Mail Fotograaf: Ipe Weeber i.j.weeber@home.nl
boomklever21kl.jpg
Boomklever166 x bekekenPlaats: Zuidhorn
Datum: 30-09-2008
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
boomklever22kl.jpg
Boomklever142 x bekekenPlaats: Zuidhorn
Datum: 30-09-2008
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
boomklever20kl.jpg
Boomklever205 x bekekenPlaats: Zuidhorn
Datum: 12-03-2008
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
74 bestanden op 4 pagina(s) 3