Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


zwartezeeeend19.jpg
Zwarte zeeeend116 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 23-02-2016
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
Website: www.feikojagernatuurfotos.nl
zwartezeeeend18.jpg
Zwarte zeeeend129 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 30-07-2015
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
Website: www.feikojagernatuurfotos.nl
zwartezeeeend17.jpg
Zwarte zeeeend142 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 13-04-2015
E-Mail Fotograaf: Ko Veldkamp ko.veldkamp@home.nl
Website: www.natuurlijknatuur.blogspot.com
zwartezeeeend16.jpg
Zwarte Zee-eend156 x bekekenPlaats: Eemshaven - Haven
Datum: 09-04-2015
Email Fotograaf: Hans Spoelman
spoelman007@gmail.com
Natuurfoto's Hans Spoelman
3 commentaren
zwartezeeeend14.jpg
Zwarte Zee-eend209 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 29-01-2012
E-Mail Fotograaf: Jacob Poortstra jacobpoortstra@live.nl
Website: Wadvogelwerkgroep Avifauna Groningen
Website: Vogelfoto's van Jacob Poortstra
zwartezeeeend15.jpg
Zwarte Zee-eend197 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 29-01-2012
E-Mail Fotograaf: Jacob Poortstra jacobpoortstra@live.nl
Website: Wadvogelwerkgroep Avifauna Groningen
Website: Vogelfoto's van Jacob Poortstra
zwartezeeeend13kl.jpg
Zwarte Zee-eend134 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 28-10-2011
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
zwartezeeeend12kl.jpg
Zwarte Zee-eend148 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 25-12-2010
man
E-Mail Fotograaf: Ipe Weeber i.j.weeber@home.nl
zwartezeeeend11kl.jpg
Zwarte Zee-eend143 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 25-12-2010
man
E-Mail Fotograaf: Ipe Weeber i.j.weeber@home.nl
zwartezeeeend09kl.jpg
Zwarte Zee-eend239 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 24-11-2007
E-Mail Fotograaf: Jacob Poortstra j.poortstra@planet.nl
Website: Wadvogelwerkgroep Avifauna Groningen
Website: Vogelfoto's van Jacob Poortstra
zwartezeeeend10kl.jpg
Zwarte Zee-eend226 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 24-11-2007
E-Mail Fotograaf: Jacob Poortstra j.poortstra@planet.nl
Website: Wadvogelwerkgroep Avifauna Groningen
Website: Vogelfoto's van Jacob Poortstra
zwartezeeeend08kl.jpg
Zwarte Zee-eend164 x bekekenPlaats: Eemshaven - West
Datum: 12-11-2007
E-Mail Fotograaf: Willem Wind wilm_pie@hotmail.com
zwartezeeeend06.jpg
Zwarte Zee-eend220 x bekekenPlaats: Lauwersoog
Datum: 30-01-2007
E-Mail Fotograaf: Jan Bosch jandok@knid.nl
Website: www.jan-bosch.eu
zwartezeeeend05kl.jpg
Zwarte Zee-eend272 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 20-11-2004
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
zwartezeeeend04.jpg
Zwarte Zee-eend255 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 27-03-2004
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
zwartezeeeend03kl.jpg
Zwarte Zee-eend314 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 26-03-2004
E-Mail Fotograaf: Willem Hovinga w.hovinga@home.nl
Website: Natuur Fotograaf Willem Hovinga
zwartezeeeend02kl.jpg
Zwarte Zee-eend238 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 05-03-2003
vrouw (geringd)
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt wrhartholt@telfort.nl
Website: Willem Hartholts Vogelkieken
zwartezeeeend01kl.jpg
Zwarte Zee-eend184 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 14-10-2001
vrouw
E-Mail Fotograaf: Dusan Brinkhuizen d.m.brinkhuizen@gmail.com
   
18 bestanden op 1 pagina(s)