Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


fuut96.jpg
Fuut132 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Vlinderbalg
Datum: 21-03-2010
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
fuut98kl.jpg
Fuut105 x bekekenPlaats: Zuidwolde - Boterdiep
Datum: 21-03-2010
E-Mail Fotograaf: Mieke Opdam miekeopdam@hotmail.com
Website: Website Mieke en Rudy Bernardus
fuut97kl.jpg
Fuut126 x bekekenPlaats: Zuidwolde - Boterdiep
Datum: 21-03-2010
E-Mail Fotograaf: Rudy Bernardus rudybernardus@hotmail.com
Website: Website Mieke en Rudy Bernardus
fuut94kl.jpg
Fuut118 x bekekenPlaats: Delfzijl - Hylkema Steenfabriek
Datum: 21-03-2010
E-Mail Fotograaf: Ko Veldkamp ko.veldkamp@home.nl
Website: Natuurfoto Weblog Ko Veldkamp
fuut93.jpg
Fuut147 x bekekenPlaats: Groningen - Hoornsediep
Datum: 18-03-2010
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://vogels.anaburen.nl
2 commentaren
fuut92kl.jpg
Fuut118 x bekekenPlaats: Groningen - Kardingeplas
Datum: 09-03-2010
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
fuut91kl.jpg
Fuut126 x bekekenPlaats: Groningen - Kardingeplas
Datum: 09-03-2010
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
fuut90kl.jpg
Fuut105 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum, Boterdiep
Datum: 08-03-2010
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
fuut88.jpg
Fuut199 x bekekenPlaats: Sappemeer
Datum: 30-06-2009
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
fuut87.jpg
Fuut183 x bekekenPlaats: De Poffert
Datum: 07-06-2009
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
fuut86kl.jpg
Fuut175 x bekekenPlaats: Wehe den Hoorn
Datum: 01-06-2009
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
fuut85.jpg
Fuut170 x bekekenPlaats: Groningen - Kardinge
Datum: 12-05-2009
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://vogels.anaburen.nl
fuut84.jpg
Fuut193 x bekekenPlaats: Groningen - Kardinge
Datum: 12-05-2009
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://vogels.anaburen.nl
1 commentaren
fuut83.jpg
Fuut162 x bekekenPlaats: Groningen - Kardinge
Datum: 20-04-2009
E-Mail Fotograaf: Fred van Maurik fhvmaurik@home.nl
Website: Fotosite Fred van Maurik
fuut82kl.jpg
Fuut141 x bekekenPlaats: Appingedam
Datum: 08-04-2009
E-Mail Fotograaf: Ko Veldkamp ko.veldkamp@home.nl
Website: Natuurfoto Weblog Ko Veldkamp
fuut81.jpg
Fuut142 x bekekenPlaats: Groningen - Hoornsedijk
Datum: 23-03-2009
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
fuut80.jpg
Fuut130 x bekekenPlaats: Groningen - Hoornsedijk
Datum: 23-03-2009
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
fuut79.jpg
Fuut147 x bekekenPlaats: Groningen
Datum: 13-03-2009
E-Mail Fotograaf: Jaap Koster jpkoster@wxs.nl
Website: Natuurfotografie De Sneeuwgors
fuut78.jpg
Fuut151 x bekekenPlaats: Groningen - Hoornsedijk
Datum: 11-03-2009
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
2 commentaren
fuut77.jpg
Fuut129 x bekekenPlaats: Groningen - Kardinge
Datum: 26-02-2009
baltsend
E-Mail Fotograaf: Fred van Maurik fhvmaurik@home.nl
Website: Fotosite Fred van Maurik
120 bestanden op 6 pagina(s) 3