Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


gelekwikstaart24kl.jpg
Gele Kwikstaart231 x bekekenPlaats: Bierum
Datum: 23-04-2007
E-Mail Fotograaf: Andre Sikkema anbab@home.nl
gelekwikstaart23kl.jpg
Gele Kwikstaart168 x bekekenPlaats: Kommerzijl
Datum: 4-6-2006
E-Mail Fotograaf: Susan Lourens susan_lourens@hotmail.com
gelekwikstaart22kl.jpg
Gele Kwikstaart146 x bekekenPlaats: Niehove
Datum: 31-05-2006
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
gelekwikstaart20kl.jpg
Gele Kwikstaart197 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 17-05-2006
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
gelekwikstaart21kl.jpg
Gele Kwikstaart188 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 17-05-2006
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
gelekwikstaart18.jpg
Gele Kwikstaart167 x bekekenPlaats: Tripscompagnie
Datum: 8-5-2006
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
gelekwikstaart17kl.jpg
Gele Kwikstaart138 x bekekenPlaats: Kropswolderbuitenpolder
Datum: 7-5-2006
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
gelekwikstaart16kl.jpg
Gele Kwikstaart190 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 24-04-2006
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
gelekwikstaart15kl.jpg
Gele Kwikstaart189 x bekekenPlaats: Tripscompagnie
Datum: 22-07-2005
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
gelekwikstaart14.jpg
Gele Kwikstaart235 x bekekenPlaats: Onstwedde
Datum: 23-05-2005
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
gelekwikstaart12.jpg
Gele Kwikstaart251 x bekekenPlaats: Onstwedde
Datum: 23-05-2005
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
gelekwikstaart13.jpg
Gele Kwikstaart237 x bekekenPlaats: Onstwedde
Datum: 23-05-2005
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
gelekwikstaart11.jpg
Gele Kwikstaart192 x bekekenPlaats: Noordbroek
Datum: 12-05-2005
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
gelekwikstaart09kl.jpg
Gele Kwikstaart202 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 7-5-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
gelekwikstaart10kl.jpg
Gele Kwikstaart174 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 7-5-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
gelekwikstaart07kl.jpg
Gele Kwikstaart205 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 3-04-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
gelekwikstaart05.jpg
Gele Kwikstaart241 x bekekenPlaats: Nieuwe Pekela
Datum: 19-05-2004
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
gelekwikstaart06.jpg
Gele Kwikstaart281 x bekekenPlaats: Nieuwe Pekela
Datum: 04-05-2004
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
gelekwikstaart02.jpg
Gele Kwikstaart279 x bekekenPlaats: Wildervank
Datum: 23-04-2003
E-Mail Fotograaf: Arjen Komdeur akomdeur@hon.nl
gelekwikstaart03kl.jpg
Gele Kwikstaart192 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 26-04-2003
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt wrhartholt@telfort.nl
Website: Willem Hartholts Vogelkieken
121 bestanden op 7 pagina(s) 6