Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Laatste commentaren - Zwartkop
zwartkop78.jpg
Zwartkop24 x bekekenPlaats: Eelde
Datum: 02-06-2020
man
E-Mail Fotograaf: Fred van der Noord fvdnoord@hetnet.nl
1 commentaren05-06-20 om 14:27Erni: Knappe foto!
zwartkop70.jpg
Zwartkop170 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 12-04-2014
E-Mail Fotograaf: Jannie Schoonveld j.schoonveld@gmail.com
2 commentaren15-04-14 om 11:25Jannie: Dank Feiko, eindelijk een zwartkop die er mooi voo...
zwartkop70.jpg
Zwartkop170 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 12-04-2014
E-Mail Fotograaf: Jannie Schoonveld j.schoonveld@gmail.com
2 commentaren15-04-14 om 09:49Feiko Jager: Jannie een mooie opname
zwartkop63.jpg
Zwartkop174 x bekekenPlaats: Delfzijl - in mijn tuin
Datum: 14-04-2013
E-Mail Fotograaf: Ko Veldkamp ko.veldkamp@home.nl
Website: Natuurfoto Weblog Ko Veldkamp
1 commentaren14-04-13 om 20:01Maria Woortman: prachtig Ko, ze komen gewoon naar je toe
zwartkop52.jpg
Zwartkop150 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum, boterdiepzone
Datum: 02-11-2011
E-Mail Fotograaf: Fred van Maurik fhvmaurik@home.nl
Website: Fotosite Fred van Maurik
1 commentaren03-11-11 om 06:42ko: Schitterende foto.
zwartkop47kl.jpg
Zwartkop101 x bekekenPlaats: Groningen - Kardinge
Datum: 09-04-2011
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
1 commentaren10-04-11 om 06:34rudy bernardus: mooi zo in de witte bloesem
zwartkop42.jpg
Zwartkop109 x bekekenPlaats: Groningen - Kardingebult
Datum: 02-05-2010
E-Mail Fotograaf: Fred van Maurik fhvmaurik@home.nl
Website: Fotosite Fred van Maurik
1 commentaren03-05-10 om 19:57Naam:rudy bernardus: zo,die staat er mooi op.
zwartkop39.jpg
Zwartkop131 x bekekenPlaats: Onnerpolder
Datum: 18-04-2010
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://vogels.anaburen.nl
1 commentaren18-04-10 om 20:47Naam:rudy bernardus: zo,zo echt top Uitlachen
zwartkop35.jpg
Zwartkop250 x bekekenPlaats: Sappemeer
Datum: 06-06-2009
juveniel
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
1 commentaren08-06-09 om 08:14Naam:Jaap: Erg mooie foto Fred, komt heel zacht over.
zwartkop34.jpg
Zwartkop139 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 30-04-2009
E-Mail Fotograaf: Fred van Maurik fhvmaurik@home.nl
Website: Fotosite Fred van Maurik
1 commentaren03-05-09 om 08:32Naam:rudy: he fred,top man, ze worden al beter,mooi.
zwartkop26kl.jpg
Zwartkop245 x bekekenPlaats: Beerta
Datum: 27-09-2008
E-Mail Fotograaf: Jan Altena jaltena@hccnet.nl
1 commentaren06-10-08 om 17:54Naam:Ana: Dit vind ik een van de allermooiste foto's van...
zwartkop25kl.jpg
Zwartkop237 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 26-04-2008
zingende man, inzet: vrouw komt kijken
E-Mail Fotograaf: Henk de Lange hdelange@avifaunagroningen.nl
1 commentaren26-04-08 om 22:27Naam:Ana: Wat zie ik? Zie ik daar een nieuwe camera?
zwartkop14kl.jpg
Zwartkop208 x bekekenPlaats: Oldekerk
Datum: 1-5-2006
vrouw
E-Mail Fotograaf: Susan Lourens susan_lourens@hotmail.com
1 commentaren02-05-06 om 16:02Naam:reinald: keurig hoor zus Zeer gelukkig
     
13 bestanden op 1 pagina(s)