Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Kraanvogel
kraanvogel21kl.jpg
Kraanvogel377 x bekekenPlaats: Groningen - Kardinge
Datum: 19-06-2007
E-Mail Fotograaf: Nico Vogelzang nicovogelzang@lycos.nl
1 commentaren
kraanvogel32kl.jpg
Kraanvogel355 x bekekenPlaats: Groningen - Selwerderhof
Datum: 17-02-2011
E-Mail Fotograaf: Arend Schraal arend.schraal@gmail.com
kraanvogel12kl.jpg
Kraanvogel337 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 16-03-2005
E-Mail Fotograaf: Jaap Schelvis jaap.schelvis@planet.nl
Website: www.alkumaheerd.nl
2 commentaren
kraanvogel19kl.jpg
Kraanvogel317 x bekekenPlaats: Groningen - Kardinge
Datum: 19-06-2007
E-Mail Fotograaf: Nico Vogelzang nicovogelzang@lycos.nl
kraanvogel20kl.jpg
Kraanvogel307 x bekekenPlaats: Groningen - Kardinge
Datum: 19-06-2007
E-Mail Fotograaf: Nico Vogelzang nicovogelzang@lycos.nl
1 commentaren
kraanvogel17kl.jpg
Kraanvogel304 x bekekenPlaats: Lettelberter Petten
Datum: 19-04-2007
E-Mail Fotograaf: Andre Sikkema anbab@home.nl
kraanvogel16kl.jpg
Kraanvogel297 x bekekenPlaats: Veenhuizerstukken
Datum: 25-04-2006
geringd!
E-Mail Fotograaf: Nico de Vries dehop@wanadoo.nl
kraanvogel11kl.jpg
Kraanvogel291 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 16-03-2005
E-Mail Fotograaf: Jaap Schelvis jaap.schelvis@planet.nl
Website: www.alkumaheerd.nl
kraanvogel25.jpg
Kraanvogel261 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Jaap Deensgat
Datum: 07-04-2008
E-Mail Fotograaf: Jan Bosch jandok@knid.nl
Website: www.jan-bosch.eu
kraanvogel41.jpg
Kraanvogel252 x bekekenPlaats: Onnerpolder
Datum: 09-07-2013
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: vogels.anaburen.nl
1 commentaren
kraanvogel30kl.jpg
Kraanvogel240 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Jaap Deensgat
Datum: 25-04-2009
E-Mail Fotograaf: Jan Bosch jandok@knid.nl
Website: www.jan-bosch.eu
kraanvogel46.jpg
Kraanvogel238 x bekekenPlaats: Appingedam
Datum: 20-02-2017
E-Mail Fotograaf: Ko Veldkamp
ko.veldkamp@home.nl
Website: www.natuurlijknatuur.blogspot.com
2 commentaren
kraanvogel08.jpg
Kraanvogel235 x bekekenPlaats: Haren - Oosterpolder
Datum: 23-03-2004
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
kraanvogel14kl.jpg
Kraanvogel231 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 1-04-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
kraanvogel10.jpg
Kraanvogel228 x bekekenPlaats: Haren - Oosterpolder
Datum: 23-03-2004
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
kraanvogel04kl.jpg
Kraanvogel220 x bekekenPlaats: Oosterpolder - Haren
Datum: 25-03-2004
Onvolwassen
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt wrhartholt@telfort.nl
Website: Willem Hartholts Vogelkieken
kraanvogel34.jpg
Kraanvogel205 x bekekenPlaats: Harpel
Datum: 26-02-2011
E-Mail Fotograaf: Remo Sloof info@puurnatuurfotografie.nl
Website: Puurnatuurfotografie.nl/
1 commentaren
kraanvogel07.jpg
Kraanvogel204 x bekekenPlaats: Haren - Oosterpolder
Datum: 23-03-2004
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
kraanvogel02kl.jpg
Kraanvogel195 x bekekenPlaats: Oosterpolder - Haren
Datum: 25-03-2004
Onvolwassen
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt wrhartholt@telfort.nl
Website: Willem Hartholts Vogelkieken
kraanvogel06.jpg
Kraanvogel195 x bekekenPlaats: Haren - Oosterpolder
Datum: 23-03-2004
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
46 bestanden op 3 pagina(s) 1