Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Kuifeend
kuifeend01kl.jpg
Kuifeend266 x bekekenPlaats: Groningen - Noordijk
Datum: 01-03-2003
man
E-Mail Fotograaf: Arjen Komdeur akomdeur@hon.nl
kuifeend02kl.jpg
Kuifeend239 x bekekenPlaats: Groningen - Noordijk
Datum: 01-03-2003
man
E-Mail Fotograaf: Arjen Komdeur akomdeur@hon.nl
kuifeend44kl.jpg
Kuifeend234 x bekekenPlaats: Leek - Haven
Datum: 05-02-2012
E-Mail Fotograaf: Willem Hovinga w.hovinga@home.nl
Website: Natuursite Willem Hovinga
kuifeend03kl.jpg
Kuifeend226 x bekekenPlaats: Groningen - Noordijk
Datum: 01-03-2003
vrouw
E-Mail Fotograaf: Arjen Komdeur akomdeur@hon.nl
kuifeend23.jpg
Kuifeend224 x bekekenPlaats: Losdorpstermaar
Datum: 19-07-2007
E-Mail Fotograaf: Swier Garst swier.garst@wanadoo.nl
kuifeend46.jpg
Kuifeend206 x bekekenPlaats: Groningen - Noorderplantsoen
Datum: 14-01-2013
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://vogels.anaburen.nl
kuifeend56.jpg
Kuifeend206 x bekekenPlaats: Groningen - Noorderplantsoen
Datum: 28-03-2018
Email Fotograaf: Ana Buren
anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://vogels.anaburen.nl
kuifeend45kl.jpg
Kuifeend198 x bekekenPlaats: t' Waar
Datum: 14-07-2012
juveniel
E-Mail Fotograaf: Richard Groenhagen rgroenhagen@home.nl
kuifeend43kl.jpg
Kuifeend195 x bekekenPlaats: Groningen - Beijumerbos
Datum: 03-07-2011
E-Mail Fotograaf: Ipe Weeber i.j.weeber@home.nl
kuifeend47.jpg
Kuifeend195 x bekekenPlaats: Groningen - Noorderplantsoen
Datum: 14-01-2013
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://vogels.anaburen.nl
kuifeend16kl.jpg
Kuifeend191 x bekekenPlaats: Groningen - Kardinge
Datum: 04-03-2007
E-Mail Fotograaf: Ruud Bijlsma bijlsma219@zonnet.nl
Website: Ruud’s website
kuifeend30kl.jpg
Kuifeend187 x bekekenPlaats: Friesche Veen
Datum: 24-02-2009
E-Mail Fotograaf: Haijo Noorman khnoorman@home.nl
kuifeend51.jpg
Kuifeend183 x bekekenPlaats: Blauwe Stad
Datum: 24-03-2013
E-Mail Fotograaf: Marnix Jonker marnixjonker@hotmail.com
Website: Fotosite van Marnix Jonker
kuifeend05kl.jpg
Kuifeend177 x bekekenPlaats: Lauwersmeer
Datum: maart-2005
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
kuifeend41kl.jpg
Kuifeend175 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 20-03-2011
E-Mail Fotograaf: Fred van der Noord troglodytes@hetnet.nl
kuifeend24.jpg
Kuifeend172 x bekekenPlaats: Ezinge
Datum: 19-02-2008
in het late middaglicht
E-Mail Fotograaf: Jelger Visser jelger.visser@gmail.com
Website: Fotosite Jelger Visser
kuifeend54.jpg
Kuifeend170 x bekekenPlaats: Groningen - Kaap Hoorn
Datum: 22-02-2015
Man
E-Mail Fotograaf: Fred van der Noord fvdnoord@hetnet.nl
kuifeend06.jpg
Kuifeend168 x bekekenPlaats: Lauwersmeer
Datum: maart-2005
vrouw
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Nurfotosite van Reint Jakob Schut
kuifeend33.jpg
Kuifeend161 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 19-04-2009
E-Mail Fotograaf: Jelger Visser jelger.visser@gmail.com
Website: Fotosite Jelger Visser
kuifeend11.jpg
Kuifeend154 x bekekenPlaats: Groningen - Selwerderhof
Datum: 23-02-2007
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://www.anaburen.nl
49 bestanden op 3 pagina(s) 1