Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Putter
putter49kl.jpg
Putter436 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 05-09-2008
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
putter04kl.jpg
Putter352 x bekekenPlaats: Groningen - De Held
Datum: 08-04-2004
E-Mail Fotograaf: Jacqueline Dijcks jdijcks@aksi.nl
putter15kl.jpg
Putter278 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 18-11-2005
E-Mail Fotograaf: Guido Meeuwissen meeuwissenbuis@wanadoo.nl
2 commentaren
putter13kl.jpg
Putter272 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 30-08-2005
juveniel
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
1 commentaren
putter01kl.jpg
Putter264 x bekekenPlaats: Zuidhorn
Datum: december-2002
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt wrhartholt@telfort.nl
Website: Willem Hartholts Vogelkieken
putter59kl.jpg
Putter262 x bekekenPlaats: Friesche Veen
Datum: 18-03-2009
E-Mail Fotograaf: Haijo Noorman khnoorman@home.nl
1 commentaren
putter17kl.jpg
Putter251 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Kollummerwaard
Datum: 12-12-2005
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
1 commentaren
putter14kl.jpg
Putter246 x bekekenPlaats: Westerbroekstermadepolder
Datum: 7-10-2005
E-Mail Fotograaf: Jacob Poortstra j.poortstra@planet.nl
Website: Wadvogelwerkgroep Avifauna Groningen
Website: Vogelfoto's van Jacob Poortstra
putter02kl.jpg
Putter231 x bekekenPlaats: Zuidhorn
Datum: december-2002
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt wrhartholt@telfort.nl
Website: Willem Hartholts Vogelkieken
putter16kl.jpg
Putter221 x bekekenPlaats: Nuis
Datum: 2-12-2005
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
putter18kl.jpg
Putter212 x bekekenPlaats: Zuidhorn
Datum: 18-12-2005
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
putter09kl.jpg
Putter206 x bekekenPlaats: Sappemeer
Datum: 01-05-2005
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
putter65kl.jpg
Putter205 x bekekenPlaats: Onnerpolder
Datum: 06-09-2009
juveniel
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactnatuurlijkgevat@ziggo.nl
Website: www.natuurlijkgevat.nl
1 commentaren
putter33.jpg
Putter196 x bekekenPlaats: Scheemda
Datum: 28-04-2007
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
putter63.jpg
Putter196 x bekekenPlaats: Wedde
Datum: 04-08-2009
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
putter83kl.jpg
Putter195 x bekekenPlaats: Eemshaven - West
Datum: 04-12-2010
E-Mail Fotograaf: Albert-Erik de Winter aedewinter@hotmail.com
putter70kl.jpg
Putter191 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Haven
Datum: 11-10-2009
E-Mail Fotograaf: Jelger Visser jelger.visser@gmail.com
Website: Fotosite Jelger Visser
putter67kl.jpg
Putter190 x bekekenPlaats: Kardinge
Datum: 12-09-2009
juveniel
E-Mail Fotograaf: Fred van Maurik fhvmaurik@home.nl
Website: Fotosite Fred van Maurik
putter08kl.jpg
Putter188 x bekekenPlaats: Sappemeer
Datum: 27-04-2005
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
putter10kl.jpg
Putter188 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 14-06-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
99 bestanden op 5 pagina(s) 1