Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Spreeuw
spreeuw32kl.jpg
Spreeuw402 x bekekenPlaats: Noordpolderzijl
Datum: 9-9-2006
met volledig witte staart!
E-Mail Fotograaf: Ko Veldkamp ko.veldkamp@home.nl
Website: Natuurfoto Weblog Ko Veldkamp
spreeuw08.jpg
Spreeuw332 x bekekenPlaats: Groningen - Noorddijk
Datum: 20-04-2003
E-Mail Fotograaf: Arjen Komdeur akomdeur@hon.nl
spreeuw94.jpg
Spreeuw233 x bekekenPlaats: Schiermonnikoog
Datum: 21-07-2011
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://vogels.anaburen.nl
1 commentaren
spreeuw30kl.jpg
Spreeuw229 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Zoutkamperril
Datum: 10-05-2006
E-Mail Fotograaf: Marianne Elema elema_marianne@hotmail.com
spreeuw115.jpg
Spreeuw229 x bekekenPlaats: Groningen
Datum: 16-05-2015
Spreeuw kan niet besluiten welk vetblok het lekkerst is.
E-Mail Fotograaf: Ana Buren
anaburen@xs4all.nl
Website:vogels.anaburen.nl
4 commentaren
spreeuw19kl.jpg
Spreeuw228 x bekekenPlaats: Leek - Nienoord
Datum: 09-04-2004
E-Mail Fotograaf: Willem Hovinga w.hovinga@home.nl
Website: Natuur Fotograaf Willem Hovinga
spreeuw118.jpg
Spreeuw220 x bekekenPlaats: Groningen - Stad
Datum: 25-05-2015
Op mijn balkon
E-Mail Fotograaf: Ana Buren
anaburen@xs4all.nl
Website:vogels.anaburen.nl
spreeuw26kl.jpg
Spreeuw218 x bekekenPlaats: Sappemeer
Datum: 25-07-2005
juveniel
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
spreeuw31kl.jpg
Spreeuw218 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Kollummerwaard
Datum: 19-07-2006
juveniel
E-Mail Fotograaf: Sebastiaan Elema sebastiaanensusan@home.nl
Website: Fotosite Sebastiaan Elema
spreeuw47kl.jpg
Spreeuw205 x bekekenPlaats: Lageland
Datum: 03-07-2007
stelen kersen uit de boom!
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
spreeuw27.jpg
Spreeuw199 x bekekenPlaats: Reiderwolderpolder
Datum: augustus - 2005
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
spreeuw109.jpg
Spreeuw197 x bekekenPlaats: Delfzijl
Datum: 07-08-2013
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: vogels.anaburen.nl
spreeuw120.jpg
Spreeuw191 x bekekenPlaats: Noordlaren - Osdijk
Datum: 07-08-2015
Juveniel
E-Mail Fotograaf: Jan Dirk Timmer j.d.timmer@hccnet.nl
spreeuw34.jpg
Spreeuw188 x bekekenPlaats: De Tjamme
Datum: 23-09-2006
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
spreeuw12kl.jpg
Spreeuw184 x bekekenPlaats: Groningen - Noorddijk
Datum: 25-08-2003
E-Mail Fotograaf: Henk de Lange hdelange@avifaunagroningen.nl
Website: http://www.avifaunagroningen.nl
spreeuw46kl.jpg
Spreeuw183 x bekekenPlaats: Lageland
Datum: 19-05-2007
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
spreeuw28kl.jpg
Spreeuw182 x bekekenPlaats: Breebaartpolder
Datum: 9-10-2005
E-Mail Fotograaf: Jacob Poortstra j.poortstra@planet.nl
Website: Wadvogelwerkgroep Avifauna Groningen
Website: Vogelfoto's van Jacob Poortstra
spreeuw113.jpg
Spreeuw180 x bekekenPlaats: Breebaartpolder - kijkhut
Datum: 18-10-2014
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
1 commentaren
spreeuw41kl.jpg
Spreeuw178 x bekekenPlaats: Bedum
Datum: 17-04-2007
E-Mail Fotograaf: Arend Schraal arend.schraal@gmail.com
spreeuw14kl.jpg
Spreeuw169 x bekekenPlaats: Groningen - Noorddijk
Datum: 25-08-2003
E-Mail Fotograaf: Henk de Lange hdelange@avifaunagroningen.nl
Website: http://www.avifaunagroningen.nl
115 bestanden op 6 pagina(s) 1