Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Visarend
visarend02kl.jpg
Visarend416 x bekekenPlaats: Oostpolder
Datum: 04-08-2003
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
visarend01kl.jpg
Visarend333 x bekekenPlaats: Veenhuizerstukken
Datum: 30-08-2001
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
visarend44kl.jpg
Visarend315 x bekekenPlaats: Emmapolder
Datum: 08-04-2013
ving een platvis op het Wad en ging hem vervolgens opeten op de akkers
E-Mail Fotograaf: Andre Sikkema anbab@home.nl
visarend23kl.jpg
Visarend306 x bekekenPlaats: Woudbloem - Slochteren
Datum: 02-09-2007
"Recordshot"
E-Mail Fotograaf: Tim Fritsma timfritsma@home.nl
Website: Website Tim Fritsma: Kiekdigitaal.nl
visarend58.jpg
Visarend306 x bekekenPlaats: Noordlaren
Datum: 17-09-2014
E-Mail Fotograaf: Erik Bazuin email@erikbazuin.nl
Website: Fotoalbums van Erik Bazuin
1 commentaren
visarend60.jpg
Visarend267 x bekekenPlaats: Dannemeer
Datum: 04-04-2015
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt whartholt@ziggo.nl
1 commentaren
visarend54.jpg
Visarend265 x bekekenPlaats: Onnerpolder - petgaten langs de Osdijk
Datum: 2-10-2013
E-Mail Fotograaf: Sieds Rienks sgrienks@home.nl
2 commentaren
visarend22kl.jpg
Visarend264 x bekekenPlaats: Engelberterplas
Datum: 28-05-2007
een vis uit het water pakkend
E-Mail Fotograaf: Michele van Sprew MJAelberts@cs.com
visarend21kl.jpg
Visarend263 x bekekenPlaats: Engelberterplas
Datum: 28-05-2007
met de vis in de poten!
E-Mail Fotograaf: Michele van Sprew MJAelberts@cs.com
visarend53.jpg
Visarend259 x bekekenPlaats: Onnerpolder - petgaten langs de Osdijk
Datum: 2-10-2013
E-Mail Fotograaf: Sieds Rienks sgrienks@home.nl
3 commentaren
visarend40.jpg
Visarend256 x bekekenPlaats: Kolham - Westerpolder
Datum: 24-08-2012
Een half uur lang kunnen observeren hoe ie vis ving c.q. probeerde te vangen.
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://vogels.anaburen.nl
visarend65.jpg
Visarend242 x bekekenPlaats: De Onlanden
Datum: 07-09-2016
Email Fotograaf: Hans Spoelman
spoelman007@gmail.com
Natuurfoto's Hans Spoelman
5 commentaren
visarend16kl.jpg
Visarend233 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 28-04-2007
Fotograaf: Huub Lanters
visarend20kl.jpg
Visarend233 x bekekenPlaats: Engelberterplas
Datum: 28-05-2007
E-Mail Fotograaf: Michele van Sprew MJAelberts@cs.com
visarend68.jpg
Visarend233 x bekekenPlaats: Zuidlaardermeergebied
Datum: 26-09-2016
E-Mail Fotograaf: Guido Meeuwissen gbmeeuwissen@online.nl
visarend36.jpg
Visarend232 x bekekenPlaats: Onnerpolder
Datum: 16-09-2009
E-Mail Fotograaf: Jaap Koster jpkoster@wxs.nl
Website: Natuurfotografie De Sneeuwgors
visarend28kl.jpg
Visarend231 x bekekenPlaats: Glimmermade
Datum: 14-09-2008
bewijsplaatje
E-Mail Fotograaf: Erik Bazuin email@erikbazuin.nl
Website: Fotoalbums van Erik Bazuin
visarend59.jpg
Visarend227 x bekekenPlaats: Dannemeer
Datum: 04-04-2015
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt whartholt@ziggo.nl
1 commentaren
visarend25kl.jpg
Visarend220 x bekekenPlaats: Lageland
Datum: 12-06-2008
compilatie: met vis in de poten
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
visarend17kl.jpg
Visarend214 x bekekenPlaats: Friesche Veen
Datum: 26-04-2007
E-Mail Fotograaf: Arne Lanting arne_lanting@hotmail.com
61 bestanden op 4 pagina(s) 1