Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Draaihals
draaihals22kl.jpg
Draaihals653 x bekekenPlaats: Plaats: Eemshaven - Oost, ringplek
Datum: 13-05-2007
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
draaihals21kl.jpg
Draaihals575 x bekekenPlaats: Plaats: Eemshaven - Oost, ringplek
Datum: 13-05-2007
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
draaihals01.jpg
Draaihals574 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: voorjaar 2001
gevangen en geringd.
E-Mail Fotograaf: Lex Tervelde wil-lex@home.nl
draaihals03kl.jpg
Draaihals530 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 26-04-2004
Geringd.
E-Mail Fotograaf: Willem Hovinga w.hovinga@home.nl
Website: Natuur Fotograaf Willem Hovinga
draaihals18kl.jpg
Draaihals520 x bekekenPlaats: Schiermonnikoog - de Groene Glop
Datum: 03-10-2006
Website: Vogelringstation Schiermonnikoog
draaihals71.jpg
Draaihals482 x bekekenPlaats: Woudbloem
Datum: 04-09-2013
Lucky Thijs
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://vogels.anaburen.nl
1 commentaren
draaihals05kl.jpg
Draaihals480 x bekekenPlaats: Eemshaven
datum: mei-2004
gevangen en geringd.
E-Mail Fotograaf: Lex Tervelde wil-lex@home.nl
draaihals02.jpg
Draaihals477 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: voorjaar 2000
gevangen en geringd.
E-Mail Fotograaf: Lex Tervelde wil-lex@home.nl
draaihals06kl.jpg
Draaihals457 x bekekenPlaats: Eemshaven
datum: mei-2004
gevangen en geringd.
E-Mail Fotograaf: Lex Tervelde wil-lex@home.nl
draaihals04kl.jpg
Draaihals411 x bekekenPlaats: Eemshaven
datum: mei-2004
gevangen en geringd.
E-Mail Fotograaf: Lex Tervelde wil-lex@home.nl
draaihals35kl.jpg
Draaihals393 x bekekenPlaats: Lauwersoog
Datum: 25-04-2010
E-Mail Fotograaf: Andre Sikkema anbab@home.nl
draaihals75.jpg
Draaihals366 x bekekenPlaats: Woudbloem
Datum: 04-09-2013
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://vogels.anaburen.nl
1 commentaren
draaihals61.jpg
Draaihals347 x bekekenPlaats: Schaaphok
Datum: 29-08-2013
E-Mail Fotograaf: Andre Sikkema
anbab@home.nl
draaihals17kl.jpg
Draaihals330 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Nieuw Robbengat
Datum: 3-5-2006
E-Mail Fotograaf: Jan Bosch jandok@knid.nl
Website: www.jan-bosch.eu
draaihals88.jpg
Draaihals322 x bekekenPlaats: Lauwersmeergebied
Datum: 29-08-2015
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
1 commentaren
draaihals14kl.jpg
Draaihals317 x bekekenPlaats: Wirdum
Datum: 24-04-2006
E-Mail Fotograaf: Jaap Schelvis jaap.schelvis@planet.nl
Website: www.alkumaheerd.nl
draaihals85.jpg
Draaihals317 x bekekenPlaats: Lauwersmeergebied
Datum: 29-08-2015
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
1 commentaren
draaihals76.jpg
Draaihals307 x bekekenPlaats: Woudbloem
Datum: 05-09-2013
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
draaihals84.jpg
Draaihals306 x bekekenPlaats: Lauwersmeergebied
Datum: 29-08-2015
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
2 commentaren
draaihals15kl.jpg
Draaihals295 x bekekenPlaats: Wirdum
Datum: 24-04-2006
E-Mail Fotograaf: Jaap Schelvis jaap.schelvis@planet.nl
Website: www.alkumaheerd.nl
86 bestanden op 5 pagina(s) 1