Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Overige (Zoog)dieren (met Vogels)
haas21.jpg
Haas230 x bekekenPlaats: Lauwersmeergebied
Datum: 04-04-2015
Paashaas
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
hermelijn18.jpg
Hermelijn229 x bekekenPlaats: Oostpolder
Datum: 06-12-2016
E-Mail Fotograaf: Alwin Hut alwin.hut@gmail.com
vos06kl.jpg
Vos228 x bekekenPlaats: Hoogezand
Datum: 14-05-2006
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
wezel01.jpg
Wezel228 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 09-07-2011
pup, we zagen wat hobbelen over de weg, toen we dichterbij kwamen zagen we een nog wel erg jonge Wezel de ogen nog gesloten. Al liggende op de weg snel foto's gemaakt, en hebben zonder er zelf bewust van te zijn het beestje beschermd, doordat auto's even niet konden doorrijden. Hierdoor kon die veilig in de berm kruipen, waarna de auto's er weer langs konden.
E-Mail Fotograaf: Fred van Maurik fhvmaurik@home.nl
Website: Fotosite Fred van Maurik
2 commentaren
egel05kl.jpg
Egel226 x bekekenPlaats: Leek - in de bebouwde kom
Datum: 01-08-2011
bewijsplaatje opgenomen dmv camera met bewegingsmelder.
E-Mail Fotograaf: Rene Oosterhuis reneoosterhuis@hetnet.nl
ree96.jpg
Ree226 x bekekenPlaats: Groningen - Selwerderhof
Datum: 23-04-2016
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman
m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
3 commentaren
hermelijn10.jpg
Hermelijn224 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 15-03-2012
E-Mail Fotograaf: Ipe Weeber i.j.weeber@home.nl
ree79kl.jpg
Ree223 x bekekenPlaats: Lageland
Datum: 23-02-2012
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
wezel11.jpg
Wezel223 x bekekenPlaats: Zuidlaardermeergebied - Oostpolder
Datum: 13-07-2014
E-Mail Fotograaf: Daniƫlle Keuning daniellekeuning_89@hotmail.com
Website: Natuurfotosite Daniƫlle Keuning
5 commentaren
ree18.jpg
Ree220 x bekekenPlaats: Bellingwolde
Datum: 10-03-2007
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
vos16kl.jpg
Vos220 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 09-09-2007
E-Mail Fotograaf: Tim Fritsma timfritsma@home.nl
Website: Website Tim Fritsma: Kiekdigitaal.nl
haas02.jpg
Haas218 x bekekenPlaats: Blijham
Datum: 29-04-2007
E-Mail Fotograaf: Meijco van Velzen loopwest@wxs.nl
Website: http://www.meijco.nl
ree95.jpg
Ree218 x bekekenPlaats: Zuidlaardermeer - Onnerpolder
Datum: 21-07-2015
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
Website: www.feikojagernatuurfotos.nl
vos14.jpg
Vos217 x bekekenPlaats: Scheemda
Datum: 07-05-2007
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
haas24.jpg
Haas217 x bekekenPlaats: Onnerpolder - gemaal
Datum: 09-06-2017
E-Mail Fotograaf: Jan Dirk Timmer j.d.timmer@hccnet.nl
1 commentaren
ree25.jpg
Ree216 x bekekenPlaats: Blijham
Datum: 28-04-2007
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
ree31kl.jpg
Ree216 x bekekenPlaats: Lageland
Datum: 12-02-2008
compilatie: schrikken van een meststrooier.
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
hermelijn11.jpg
Hermelijn216 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 28-07-2012
E-Mail Fotograaf: Jannie Schoonveld j.schoonveld@gmail.com
2 commentaren
muis03kl.jpg
Huismuis215 x bekekenPlaats: Lageland
Datum: 27-07-2007
in het voederhuisje
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
marter01kl.jpg
Marter welke?214 x bekekenPlaats: Winschoten
Datum: 03-06-2007
bij ons in de garage!
E-Mail Fotograaf: Monique Tepper Reint.Tepper@hetnet.nl
317 bestanden op 16 pagina(s) 6