Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Overige (Zoog)dieren (met Vogels)
vos32.jpg
Vos201 x bekekenPlaats: Kropswolderbuitenpolder
Datum: 22-07-2012
twee vossen liepen rustig onze kant op, tot ze ons in de gaten kregen
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactnatuurlijkgevat@ziggo.nl
Website: www.natuurlijkgevat.nl
kolibrievlinder01.jpg
Kolibrievlinder200 x bekekenPlaats: Stadskanaal
Datum: 9-7-2006
E-Mail Fotograaf: Dlonra ldlonra@wxs.nl
vos25.jpg
Vos200 x bekekenPlaats: Westerbroekstermadepolder
Datum: 30-05-2011
heeft een ei geroofd
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactnatuurlijkgevat@ziggo.nl
Website: www.natuurlijkgevat.nl
1 commentaren
egel05kl.jpg
Egel200 x bekekenPlaats: Leek - in de bebouwde kom
Datum: 01-08-2011
bewijsplaatje opgenomen dmv camera met bewegingsmelder.
E-Mail Fotograaf: Rene Oosterhuis reneoosterhuis@hetnet.nl
wezel10.jpg
Wezel200 x bekekenPlaats: Zuidlaardermeergebied - Oostpolder
Datum: 13-07-2014
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
eekhoorn12.jpg
Eekhoorn200 x bekekenPlaats: Groningen - Selwerderhof
Datum: 22-02-2015
Verzamelen van nestmateriaal
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
kikker03.jpg
Groene Kikkker199 x bekekenPlaats: Lageland
Datum: 13-06-2010
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
hermelijn05.jpg
Hermelijn198 x bekekenPlaats: Dollarddijk
Datum: 16-08-2009
E-Mail Fotograaf: Anneke Imminga a.imminga@wanadoo.nl
1 commentaren
bever13.jpg
Bever198 x bekekenPlaats: omgeving Glimmen
Datum: 03-04-2011
E-Mail Fotograaf: Erik Bazuin email@erikbazuin.nl
Website: Fotoalbums van Erik Bazuin
hermelijn08.jpg
Hermelijn198 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 08-05-2011
E-Mail Fotograaf: Fred van Maurik fhvmaurik@home.nl
Website: Fotosite Fred van Maurik
1 commentaren
damhert09.jpg
Damhert198 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Kollumerwaard
Datum: 17-03-2015
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
Website: www.feikojagernatuurfotos.nl
zeehond17.jpg
Zeehond197 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Wadkust
Datum: 14-02-2013
E-Mail Fotograaf: Theo Bus theo.bus@gmail.com
Website: Digitaal Geschoten
1 commentaren
hermelijn13.jpg
Hermelijn197 x bekekenPlaats: Vriescheloo
Datum: 30-05-2014
E-Mail Fotograaf: Meint en Maria Woortman m.woortman@home.nl
Website:Fotogalerij Meint en Maria Woortman
4 commentaren
ree21.jpg
Ree196 x bekekenPlaats: Tussenklappenpolder
Datum: 19-03-2007
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
ree58.jpg
Ree195 x bekekenPlaats: Lageland
Datum: 07-03-2010
De Ree bleef een aantal seconden vol verbazing naar dat bord kijken met de twee koeienkoppen, snapte (ook aan haar houding te zien) er niets van.
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
eekhoorn09.jpg
Eekhoorn195 x bekekenPlaats: Glimmen
Datum: 16-02-2014
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactnatuurlijkgevat@ziggo.nl
Website: www.natuurlijkgevat.nl
1 commentaren
muis04kl.jpg
Muis194 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 07-03-2009
E-Mail Fotograaf: Fred van Maurik fhvmaurik@home.nl
Website: Fotosite Fred van Maurik
4 commentaren
egel07.jpg
Egel194 x bekekenPlaats: Glimmen
Datum: 06-10-2014
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactnatuurlijkgevat@ziggo.nl
Website: www.natuurlijkgevat.nl
haas24.jpg
Haas193 x bekekenPlaats: Onnerpolder - gemaal
Datum: 09-06-2017
E-Mail Fotograaf: Jan Dirk Timmer j.d.timmer@hccnet.nl
1 commentaren
ree30kl.jpg
Ree190 x bekekenPlaats: Lageland - Eemskanaal
Datum: 31-12-2007
E-Mail Fotograaf: Gerda Frijling zwaluw600@planet.nl
314 bestanden op 16 pagina(s) 7