Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Grote Jager
grotejager31.jpg
Grote Jager296 x bekekenPlaats: Noordzee
Datum: 06-10-2007
Vanaf het schip de Eendracht tijdens een pelagische tocht.
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://www.anaburen.nl
1 commentaren
grotejager30kl.jpg
Grote Jager249 x bekekenPlaats: Noordzee
Datum: 03-08-2007
tijdens friese front pelagic tocht, vertrek Lauwersoog
E-Mail Fotograaf: Andre Sikkema anbab@home.nl
grotejager27kl.jpg
Grote Jager230 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 11-4-2005
E-Mail Fotograaf: Jaap Schelvis jaap.schelvis@planet.nl
Website: www.alkumaheerd.nl
grotejager13kl.jpg
Grote Jager193 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 13-03-2005
E-Mail Filmer: Dusan Brinkhuizen d.m.brinkhuizen@gmail.com
grotejager29kl.jpg
Grote Jager180 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 12-4-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
grotejager15kl.jpg
Grote Jager179 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 13-03-2005
E-Mail Filmer: Dusan Brinkhuizen d.m.brinkhuizen@gmail.com
grotejager14kl.jpg
Grote Jager178 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 13-03-2005
E-Mail Filmer: Dusan Brinkhuizen d.m.brinkhuizen@gmail.com
grotejager01kl.jpg
Grote Jager173 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: 2001
E-Mail Fotograaf: Harmjan Wight h.j.wight@hetnet.nl
grotejager18kl.jpg
Grote Jager172 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 21-03-2005
E-Mail Fotograaf: Guido Meeuwissen meeuwissenbuis@wanadoo.nl
grotejager26kl.jpg
Grote Jager166 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 13-3-2005
Fotograaf: Huub Lanters
grotejager32kl.jpg
Grote Jager165 x bekekenPlaats: Ruidhorn - Kijkscherm
Datum: 03-01-2013
2e Kj vogel
E-Mail Fotograaf: Frans Riedstra f.f.riedstra@hetnet.nl
grotejager11.jpg
Grote Jager161 x bekekenPlaats: Noordzee
Datum: 19-09-2004
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: [url=http://www.vogelennatuurfotopekela.nl]Natuurfotosite van Reint Jakob Schut[/url
grotejager16kl.jpg
Grote Jager158 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 21-03-2005
E-Mail Fotograaf: Guido Meeuwissen meeuwissenbuis@wanadoo.nl
grotejager21.jpg
Grote Jager157 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 9-4-2005
E-Mail Fotograaf: Guido Meeuwissen meeuwissenbuis@wanadoo.nl
grotejager17kl.jpg
Grote Jager156 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 21-03-2005
E-Mail Fotograaf: Guido Meeuwissen meeuwissenbuis@wanadoo.nl
grotejager07kl.jpg
Grote Jager153 x bekekenPlaats: Noordzee boven Schiermonnikoog
Datum: 21-09-2002
E-Mail Fotograaf: Marnix Jonker marnixjonker@hotmail.com
Website: Fotosite van Marnix Jonker
grotejager24kl.jpg
Grote Jager153 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 13-3-2005
Fotograaf: Huub Lanters
grotejager20kl.jpg
Grote Jager151 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 9-4-2005
E-Mail Fotograaf: Jacob Poortstra j.poortstra@planet.nl
Website: Wadvogelwerkgroep Avifauna Groningen
Website: Vogelfoto's van Jacob Poortstra
grotejager05.jpg
Grote Jager148 x bekekenPlaats: Noordzee
Datum: 21-09-2002
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt wrhartholt@telfort.nl
Website: Willem Hartholts Vogelkieken
grotejager25kl.jpg
Grote Jager146 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 13-3-2005
Fotograaf: Huub Lanters
25 bestanden op 2 pagina(s) 1